Kiekvienas žinome jausmą, kai ką nors skauda sergant, patyrus traumą, tačiau pasveikus dingsta ir skausmas. O ką daryti, jei skausmas užsitęsia, nepraeina nepaisant nuo skausmo naudojamų vaistų ar atliekamų procedūrų. Lėtinis skausmas trukdo kokybiškai dirbti, bendrauti, ilsėtis. Antakalnio poliklinikos specialistai teigia, kad skausmas ne nuosprendis ir jam gydyti bus pasitelkti moderniausi diagnostikos ir gydymo metodai.

„Matydami lėtinio skausmo gydymo paslaugų poreikį Vilniaus mieste, priėmėme sprendimą Antakalnio poliklinikoje įkurti Skausmo diagnostikos ir gydymo kabinetą. Jame bus gydomi pacientai su įvairiais lėtinio skausmo sindromais, kurių nepavyksta kontroliuoti kitais būdais – vartojant vaistus, taikant reabilitacines procedūras. Džiaugiamės, kad pavyko suformuoti stiprią specialistų komandą ir jau nuo kovo pradžios esame pasiruošę teikti pacientams reikalingas paslaugas“, – teigia Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Paslaugos bus teikiamo naujai įrengtose ir specialiai pritaikytose patalpose, naudojama moderni, aukščiausius standartus atitinkanti medicininė įranga. Skausmo diagnostikos ir gydymo paslaugomis kviečiami naudotis pacientai jaučiantys užsitęsusį pooperacinį, potrauminį ar kitų priežasčių sukeltą skausmą.

„Pirmiausiai, gydytojai konsultuoja pacientą, įvertina skausmą sukėlusias priežastis, diagnozuoja skausmo sindromus, peržiūri anksčiau taikytą gydymą vaistais, reabilitaciją, jei reikia, koreguoja gydymą. Jeigu skausmo numalšinti nepavyksta įprastinėmis priemonėmis, taikomos invazinės procedūros. Skausmą malšinančių invazinių procedūrų yra daug ir įvairių.

Jų metu siekiama paveikti skausmo židinį arba skausmo perdavimo takus, suleidžiant vaistų, veikiant nervus cheminėmis medžiagomis, aukšta temperatūra ar elektromagnetinėmis bangomis, šalčiu“, – apie darbo specifiką pasakoja prie Antakalnio poliklinikos komandos prisijungęs anesteziologas – reanimatologas Alfredas Vaitkus.

Antakalnio poliklinikos Skausmo kabinete teikiamos paslaugos, turintiems siuntimą pacientams, bus nemokamos. Siuntimą šioms procedūroms skiria šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas. Pacientai skausmo diagnostikos ir gydymo procedūroms kviečiami registruotis Antakalnio poliklinikos registratūros telefonu arba atvykus į polikliniką.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

26 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist