Ant Žaliojo tilto iškilo meninė instaliacija

Komentarai 24

 1. Marka says:

  Geriau kokius Marvel komiksų herojus pastatytų, vaikams ir turistams būtų įdomu, dauguma juos pažįsta, būtų, kaip senovinis Vilnius ir popkultura….

 2. Alfredas says:

  Siandien salia vaziavau galvojau kad statybininkai kazka darys ba karkasus pastate,o pasirodo cia menas 😂

 3. Tina says:

  Pseudomenas. Nemačiau dar nė vienos normalios ekspozicijos nuo to laiko, kai nuėmė skulptūras. Gal jau laikas ant tilto pastatyti kokybiškas ir toje vietoje derančias skulptūras? Paimkite pavyzdį iš Prahos, kur vien tos skulptūros sutraukia tūkstančius turistų. Menas turi turėti formą, ne tik idėją.

 4. Agnė says:

  Čia rimtai? Už statybininkų karkasą – daugiau nei 18 tūkst. eurų? Kada savivaldybė atsakys savo turtu už miestiečių pinigų vogimą? Vienas pastatė supuvusį vamzdį, kitas – karkasą. Gal dar kartuvės tiktų šalia?

 5. Bob says:

  Man labai patiko, manau pataikė kaip pirštu į akį – jokia kita instaliacija taip gerai neapibūdintų dabartinę situaciją mieste ir administracijos požiūrį į miestą.

 6. Harominijos mylėtojas says:

  Man kaip vilniečiui gėdą už tokį “meną”. Manau mūsų menininkai sugeba sukurti tikrai kažką gražaus, tai kas gali atspindėti mūsų gražios Lietuvos veidą. Lyginant su dabartinių menų, sovietų skulptūros atrodo kur kas gražiau ir išdidžiau. Manau gyvenant laisvėje ir džiaugsme skulptūriai gali mums padovanoti kažką daugiau nei metalo krūvas.

  • Kristijonas says:

   Sovietinės skulptūros buvo banalios ir supaprastintos iki tokio lygio, kad kiekvienam plūgui būtų suprantama sovietinė ideologija. Aišku gražios buvo – ideologija gi negalėjo būti negraži, o jeigu kam ir negražu, tai tiems buvo paruoštas perauklėjimas netoliese šalia Lukiškių aikštės. O šitos skultptūros yra ne apie grožį, jos yra apie idėjas. Daug minčių sukyla pažiūrėjus – apie kalėjimą, kuriame visi gyvenom ir iš kurio ištrūkom, nors kalėjimo dar nenugriovėm, apie istoriją, neliečiamą, aptvertą. Daug kitų dalykų galima sugalvoti. Tokia ir yra meno esmė, o ne tik estetika.

   • Eugenijus says:

    Man atrodo jos dar buvo gamyklinės a ne? Tipo, masiškai tokias pačias gamino.

 7. Meno Specialistas says:

  Labai gražus/kokybiškas ir skoningas darbas !

 8. Vilnietis says:

  Barbarizmas ne grozis. Be senuju skupturu tiltas niekad nebebus pilnas. Na ismeskite karius, bet kitos turi butinai grizt i savo vietas

 9. Rita says:

  Jeigu cia jau baigta instaliacija tai reiskia kad savivaldybe tyciojasi is vilnieciu metydami ju pinigus .Vazonai su gelemis netinka,bet gelzgaliu karkasai tinka.Vot taip aprupinami pinigais niekadejai.

 10. Klausimas says:

  O tai kur grooooožis? Bet šiaip labai dera prie “Krantinės arkos”.

  • Simona says:

   Taip, surūdijęs vamzdis, kablys, kvadratas! Tikrai turėsim ką palikti džiaugtis vaikams ir anūkams!


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist