Šį rytą kai kurios Vilniaus skulptūros pasipuošė piketuojančių Vilniaus viešojo transporto darbuotojų palaikymo plakatais bei geltonomis liemenėmis.

„Šia akcija siekiame atkreipti dėmesį į prastą viešojo transporto darbuotojų padėtį ir žeminimą, su kuriuo jie susiduria bendraudami su vadovybe. Kitaip mero R. Šimašiaus elgesio įvardinti neįmanoma – po tarybos posėdžio Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė paklausė mero, ar šis neketina pasikalbėti su žmonėmis, kurie prie savivaldybės durų, artimoje neigiamai temperatūroje (naktį iš pirmadienio į antradienį buvo viso labo 4 laipsniai šilumos), būna ir dieną, ir naktį. R. Šimašiaus atsakymas: tegul būna. Tokį požiūrį gali demonstruoti tik žmogus, kuriam žmogiškoji empatija yra nepažįstamas konceptas. Arba kitais žodžiais – kai nebereikia siekti trečiosios kadencijos, kai nebereikia balsų, nebereikia ir klausyti, ką sako miesto gyventojai“, – rašoma kairiojo judėjimo „Momentum“ pranešime.

„Solidarizuojamės su streikuojančiomis profesinėmis sąjungomis ir vis dar tikime, jog ir savivaldybei, ir jos įmonei „Vilniaus viešasis transportas“ užteks sąmoningumo įsiklausyti į teisėtus darbuotojų reikalavimus“, – tvitina judėjimas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.