Miestas

Ant Vilniaus skulptūrų – palaikymo plakatai viešojo transporto darbuotojams

Šį rytą kai kurios Vilniaus skulptūros pasipuošė piketuojančių Vilniaus viešojo transporto darbuotojų palaikymo plakatais bei geltonomis liemenėmis.

„Šia akcija siekiame atkreipti dėmesį į prastą viešojo transporto darbuotojų padėtį ir žeminimą, su kuriuo jie susiduria bendraudami su vadovybe. Kitaip mero R. Šimašiaus elgesio įvardinti neįmanoma – po tarybos posėdžio Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė paklausė mero, ar šis neketina pasikalbėti su žmonėmis, kurie prie savivaldybės durų, artimoje neigiamai temperatūroje (naktį iš pirmadienio į antradienį buvo viso labo 4 laipsniai šilumos), būna ir dieną, ir naktį. R. Šimašiaus atsakymas: tegul būna. Tokį požiūrį gali demonstruoti tik žmogus, kuriam žmogiškoji empatija yra nepažįstamas konceptas. Arba kitais žodžiais – kai nebereikia siekti trečiosios kadencijos, kai nebereikia balsų, nebereikia ir klausyti, ką sako miesto gyventojai“, – rašoma kairiojo judėjimo „Momentum“ pranešime.

„Solidarizuojamės su streikuojančiomis profesinėmis sąjungomis ir vis dar tikime, jog ir savivaldybei, ir jos įmonei „Vilniaus viešasis transportas“ užteks sąmoningumo įsiklausyti į teisėtus darbuotojų reikalavimus“, – tvitina judėjimas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ddf
Ddf
1 mėnesį

varyti ta Simasiu miesta griauna

Alina
Alina
1 mėnesį

Simasiui jau seniai reikia atsistatydinti arba ji atstatydinti,jei pats nepasitraukia. Tai asmuo, kuriam nerupi nei zmones,nei gamta mieste. Jam rupi tik verslo interesai, ir rupinasi jis tik verslo centrais, projektais ir pn.

Ddf
Ddf
1 mėnesį
Atsakinėti į  Alina

Pritariu

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button