Po Vokietijos grupės „Rammstein“ koncerto Vilniuje, airė Shelby Lynn apkaltino grupę ją apsvaiginus ir bandžius panaudoti lytinę prievartą. Penktadienį Vokietijos transliuotojas NDR ir laikraštis „Süddeutsche Zeitung“ paskelbė dar kelių moterų kaltinimus grupės lyderiui Tillui Lindemannui.

Vokietijos spauda teigia, kad dvi moterys taip pat pranešė apie seksualinius veiksmus prieš jų norą. Be to, teigiama, jog daug moterų yra pasakojusios, kad jas žmonės iš T.Lindemanno aplinkos kviesdavo atvykti į organizuojamus vakarėlius po grupės pasirodymo.

Moterys turėjo iš anksto siųsti savo nuotraukas. Jų iš anksto buvo prašoma puošniai apsirengti. Moterims buvo pasakyta, kad į koncertą ir vakarėlį po pasirodymo galima patekti tik tuo atveju, jei jos nori pasimylėti su T.Lindemannu. O T.Lindemannas, kuriam dabar 60 metų, norėdavo, kad dalyvautų tik labai jaunos moterys. Kai kurių moterų amžiaus nebuvo klausiama, nors vakarėliuose joms buvo pasiūlyta nemokamo alkoholio ir nelegalių narkotikų.

Viena 22 metų moteris pranešė, kad 2020 metais prieš koncertą rūbinėje pasimylėjo su T.Lindemannu. Moteris neva nesakė „ne“, tačiau seksas vis tiek įvyko. Moteris skundėsi, kad jautė skausmus, kraujavo. Santykiavimą ji apibūdino kaip smurtinį. Nepaisant bandymo atstumti, T.Lindemannas nesustojo. Šiandien moteris seksą su T.Lindemannu apibūdina kaip užpuolimą ir piktnaudžiavimą autoritetu.

Dar viena 21 metų moteris pranešė, kad atsibudo be sąmonės gulinti ant lovos viešbučio kambaryje per T.Lindemann vakarėlį po pasirodymo. Ji pasakojo, kad T.Lindemannas gulėjo ant jos kai ji atgavo sąmonę. Neva atlikėjas paklausė, ar jis turėtų sustoti. Tada moteris vėl prarado sąmonę. Vėliau jai buvo pasiūlyta narkotikų. Kitą rytą moteris pabudo kitame viešbučio kambaryje.

Tiesa, Vokietijos žiniasklaidai šių kaltinimų grupės nariai nepakomentavo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

33 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist