Lietuvos naujienos

Vokiečių gatvės projektą vilniečiai tobulins kūrybinėse dirbtuvėse

Sostinės Vokiečių gatvės atnaujinimo projekto kūrėjai „IMM architektai“ kviečia vilniečius į kūrybines dirbtuves – drauge tobulinti projektinius pasiūlymus. Užsiregistravusieji į dirbtuves balandžio 26 d. Vilniaus muziejuje kartu su projekto autoriais ieškos geriausių sprendinių Vokiečių gatvei.

Pagrindinis susitikimo tikslas – dar kartą aptarti jau nesikeisiančias projekto dalis ir kartu surasti papildomų sprendimų ten, kur galimi patobulinimai. Dirbtuvėse bus konsultuojamasi dėl želdinių funkcionalumo, kokybės, želdynų santykio su kietosiomis dangomis, automobilių statymo koncepcijos, kilpinio eismo, mažosios architektūros, pėsčiųjų, dviračių, paspirtukų judėjimo, paveldo klausimų.

„Vokiečių gatvė – labai svarbi Vilniaus Senamiesčio dalis. Dabar tai mėgstama visų vilniečių ir miesto svečių pasivaikščiojimo vieta. Norisi jai suteikti naują kokybę. Jos projekto kontekstas yra labai kompleksiškas ir reikalauja platesnės diskusijos. Todėl džiaugiamės galėdami tobulinti jį kartu su gyventojais vyksiančiose dirbtuvėse ir tikimės bendruomenės dalyvavimo jose “, – sako architektas Ignas Račkauskas.

 

Registruotis į diskusiją galima čia https://bit.ly/3jwZXLi

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Mandalorian

Kaip butu smagu atstatyti tuos sovietu nugriautus pastatus pokario metais! Deja dar neturime tiek drasos kaip pavyzdziui tie patys Vokieciai…Vis dar esame kompleksuoti ir nesugebame suprasti kokia didinga istorija turime…

NUSIURES VILNIUS

DARE PROJEKTA DVI KODENCIJAS…REZULTATAS—VILNIECIAI PATYS DASIBAIGS….APGAILETINA.TOOOOKIO MERO VILNIUS DAR NETUREJO NIEKAD….

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button