Kovo 20 d., Žemės dieną, visus neabejingus gamtai visuomenininkai kviečia į eiseną ir mitingą Vilniuje „Maršas už Gamtą“, kuriame bus reiškiamas nepasitenkinimas esama gamtos apsauga ir reikalaujama, kad gamtosauga čia ir dabar taptų realiu Lietuvos valstybės prioritetu. Pasak organizatorių, nesibaigiantys aplinkosauginiai skandalai – tik paviršius, o tikroji aplinkosaugos krizė yra kur kas gilesnė ir grėsmingesnė.

„Kviečiame jungtis visus, kurie nori švaraus vandens, tyro oro ir turtingos gyvosios gamtos, kurie nebenori matyti, kaip šimtametis miškas virsta popiermalkėmis, kaip pramoninės pamazgos maitina Kuršių marias, o klimato kaitos krizė ignoruojama, kuriems skaudu ir nesuvokiama, kai miesto medžiai pjaunami dėl tariamo aplinkos gerinimo, saugomi stumbrai krinta „elito“ medžioklėse, o padangų dūmai nuodija orą, kurie nenori likti abejingi, kai gamtos niokojimas pateisinamas didesniais pelnais, nauda, o  savaiminis gamtos gėris nevertinamas.” – kvietime rašo organizatoriai.

„Ateikime ir kartu pareikškime, kad gamtos apsauga mums yra pamatinė vertybė, kad nebetoleruosime besaikio jos naudojimo ir reikalaujame visų politikų, visų politinių jėgų prisiimti atsakomybę už nuo nepriklausomybės laikų vis prastėjančią mūsų gamtos būklę ir nedelsiant imtis veiksmų spręsti aplinkosaugos krizę.“ – sako visuomenininkai.

Mitinge bus paskelbtas naujų aplinkosaugos idėjų ir priesakų „Gamtos manifestas” –  gamtosauginė strategija artimiausiam dešimtmečiui. Renginys prasidės kovo 20 d., penktadienį, 17.30 nuo LR Seimo (Nepriklausomybės a.). Tada eisena keliaus Gedimino prospektu iki LR Prezidentūros, S. Daukanto aikštės, kur vyks mitingas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.