Virš Lietuvos – paslaptingo lėktuvo viražai

Komentarai 8

 1. Ir pas mus says:

  Cencūra

 2. As says:

  Chemija purškia, nereik nei aiškintis, iš telefonu galvas pakelkite ir į dangų dažniau pažiūrėkite. Bandoma slėptis po geoinžinerija, bet plane yra visai kas kita.

 3. Leopoldas Rankele says:

  tokios pobūždio informacijos neteikiame

 4. Mokslininkas says:

  Reikėtų uždrausti tokius skrydžius, lėktuvai siaubingai teršia gamtą. Vienas toks lėtuvas per valandą išmeta tiek pat taršos, kiek vidutinis automobilis per visus metus…

 5. ALBERTAS says:

  kam set panika? zmoniu ir taip smegenys jau iskvaisintos del visokiu nesamoniu Lietuvoj. Vistiek nieks is skaitytoju to reikalo neisris. Yra krasto apsaugos poskyris ten ir aiskinkites. Zmones ramybes nori ,stabilumo.

 6. kaze says:

  tu virazu pilna ir LT ir visam NATO pasieni tik durnius stebedamas flight radar 24 kasdien gali nepamatyt is Siauliu ar kitur zvalgybos tikslais prasukanciu USA ar NATO lektuvu:) straipsnis apie nieka…

 7. Vytas says:

  Jei kiekvienas toks ‘žvalgas’ rašinės ir panikuos dėl paprasto lėktuvo bei naujienų portalai ims kaip masalą „super naujieną”, tai, jaučiu, esant tikram pavojui, įspėjimas publikai nesuveiks – pripratinti prie netikrų išmislų realia tiesa pagrinde nebetiki, o gal toks publikacijų tikslas – atbukint nuo realios grėsmės tikro pavojaus atveju.

 8. Persimonas says:

  Ameriką atseit atrado: jau kelias savaites CL60 čia maskatuojasi, iki Estijos nuskrenda, o jo „brolį-dvynį” anądien Rumunijoje prie Ukrainos sienos pastebėjau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.