Vingio parke vyko „Didysis Šeimų gynimo maršas“ (nuotraukos)

Komentarai 11

 1. Geju sargai ? says:

  o kas skiria apsauga gejams kurie eina i tokius maršus ?

 2. Lukas says:

  Daug nuotrauku graziu jetus bet pamacius sita nuotrauka supranti uz kokia tradicine seima ir kokias tradicines vertyves buvo kalbama 🙂 Saunuoliai 🙂 Bravo 🙂

 3. Toxis says:

  7k = ~0.3% populiacijos… Liaudis, jei tik tiek tamsiu zhmoniu musuose, neblogai gyvenam;). Nereikia vyt dievu i medzhius, ar Grazhulio ish spintos;)

 4. Rokas says:

  Smagu matyti kiek Lietuvoje runkėlių liko. Bandau suprasti kam reikėjo visus šitus knygos nelaikiusius individus suvežti į sostinę? nejaugi Karbausiui neužtenka Naisių? ar Rusiškais pinigais bedarbiams ir pašalpiniams ekskursiją organizavote? iš dalyvių veidelių matosi koks didis intelektas. O dar smagiau, kad patodėte, jog karantino galime nesilaikyti, dabar mes organizuosime koncertus, renginius ir kitokius susibūrimus. Aišku apibendrinus nerealu, kai paskui buką priaudo humoristą, kuris juokauja apie dukros oralinį seksą tėvui, tiek idiotų susibūrė. Sveikinu, dar kart parodėme vakarų pasauliui, kad mums artimiau Sibiro vagonas, nei vakarų demokratija. Venckienė su savo mergaitės ir patvario istorija dabar kūkčioja kamputyje, kaip jei nekilo mintis organizuoti kvailių armiją Vingio parke.

  • Lina says:

   Nepyk, Rokuti, bet smirdi, deja, smirdi. Esi fašistas leftistas ir tu man smirdi. Ateis diena, giedosi kitaip ir tave išverstskūriu sorošistu vadins (jau dabar vadina). Čia rankoj knygos pats nelaikęs, žvygauji, pakol es babkės tave maitina. Tikiuosi, neilgai…

   • Toxis says:

    Umm, Lina, fashizmas ultra deshnioji politine puse, bet faktais, turiu itarima, tamstos matyt paveikt nepavyks;)

   • Jonas says:

    Lina, leftizmas yra visiškai priešinga ideologija fašismui, net kartais antifašizmas tampa leftizmo sinonimu. O pačio šeimų maršo idėjos yra artimesnės fašizmui – normatyvinio tradicinio modelio aukštinimas, neigiant ar net diskrimuojant bet kurias alternatyvas.

 5. Robertas says:

  Kiek daug pikčiurnų 😀

 6. kukulis says:

  Mano manymu galima bent jau buvo padaryti privalomas kaukes renginiui ir sumažinti žmonių skaičių. Išreikšti nuomonę visi gali ,bet atsižvelgus ,kad dabar pandemija ir žmonės miršta ir lovų mažėja ir pilna žmonių be darbo. Tai stenkimes nesibūriuoti ir nepasiduodi koronai <3.

  • Rokas says:

   Matot žmonėms galioja taisyklės, gyvuliams nelabai..

   • Nereikalingas says:

    Tapinui irgi negaliojo, jei ką 😀


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.