Šiandien, 12.00 val. Vilniaus V. Kudirkos aikštėje vyks globalios kampanijos „One Billion Rising“ renginys, kuriuo siekiama skatinti visuomenės nesitaikstymą su smurtu prieš moteris.
Akcija norima atkreipti dėmesį į tai, kad pasaulyje kas trečia moteris ir mergaitė (beveik milijardas!) per savo gyvenimą patiria fizinį ar seksualinį smurtą.
Šiemet „One Billion Rising“ iniciatoriai kartu su šokių studijos „Soul lounge” vienu iš įkūrėju Deividu Meškausku ir grupe „Lady Gothenburg” kviečia bendru šokiu sostinės širdyje sukilti prieš moterų išnaudojimą ir tokiu būdu išreikšti solidarumą.

Prie akcijos „One Billion Rising“ jau prisijungė Vilniaus moterų namai, Lygių galimybių plėtros centras. Pasaulinė akcija „One Billion Rising“ rengiama nuo 2012-ųjų, jos iniciatorė – žinoma dramaturgė Eve Ensler.
Vasario 14-ąją įvyks tūkstančiai įvairaus masto renginių beveik 200 pasaulio šalių. Juose politikai, visuomenės veikėjai, įžymūs žmonės, moksleiviai, studentai, įvairių organizacijų atstovai sušoks šokį, kuris simbolizuos jų poziciją ir asmeninį pasiryžimą prisidėti prie to, kad smurto prieš moteris pasaulyje neliktų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist