Nuo Mokslų akademijos pastato nuimta J. Noreikos atminimo lenta (papildyta)

Komentarai 4

 1. Gidas says:

  Visi žino, kad žmogus negali būti priemonė tikslui siekti. Negalima siekti laisvės savo tautai, naikinant kitą, šiuo atveju – judėjų. Šimašiaus sprendimui priešgyniauti gali tik visiški Lietuvos nekentėjai. Ar kas pamirš, kaip atrodė Kaunas, kai buvo konservatorių lopšys?

  • hmm says:

   prie ko čia kaunas ir konservatoriai , ir ši tema??? aš net neabejoju, kad pradėsi klykti nesavu balsu , jei neduok dieve tas pats bus padaryta su cvirkos paminklu, nors tas asmuo lygiai tokioj pat pozicijoj su kitos tautos naikinimu, tik kitoj barikdų pusėj:/

   • Gidas says:

    Neturiu supratimo, ko čia užsipuolei. Tavo pirmame komentare vienintelis teigiamas įvertinimas yra nuo manęs. Konservatorius paminėjau dėl to, kad būtent jie bene garsiausiai reiškiasi Noreikos gynime, Vanagaitės puolime ir pan. (Tikiuosi, supratai, apie kokią temą eina kalba). O Kauno nustekenimas prie konservų yra jau net ne subjektyvi, bet objektyvi tiesa. 2016 m. atvažiavau ten pagyventi, beje, pradėjau ten dažniau lankytis jau nuo 2015 m., tai mačiau nuo kokio aplaidumo Santakos miestas pažvalėjo ir vystosi toliau be konservatorinių stabdžių. Kaip paminėta straipsnyje, toriai yra valdančioje daugumoje Vilniuje, bet laimei, meras ne jų. Antraip, ar turėtumei kuo pasidžiaugti, kaip savo pirmame pasisakyme? (Į klausimą nebūtina atsakyti).

    Tiesa, dėl Saulės nešėjų. Laikau juos išdavikais. Likimas ištiko juos liūdnas. Neteisiu, bet ir negerbiu.

 2. hmm says:

  truputį persilaužimas, bet šiuo ir kitais atvejais Šimašiui pritariu, tik visiškas skaidrumas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist