Lietuvos naujienos

Vilniuje – nepilnamečio motociklininko gaudynės (video)

Nuo policijos pareigūnų sprukusiam ir sostinės gatvėmis dideliu greičiu skriejusiam nepilnamečiui motociklo „Kawasaki“ vairuotojui dideli nemalonumui – teks atsakyti už šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Liepos 25 d. apie 22 val. 50 min. sostinės Pilaitės pr. patruliuojantys Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo motociklą „Kawasaki“, kurio vairuotojas, netikėtai pamatęs policijos pareigūnus, padidino greitį ir spruko Laisvės pr. link. Toks motociklininko elgesys pareigūnams sukėlė įtarimų, todėl nuspręsta jį sustabdyti ir patikrinti. Privažiavus arčiau bėglio ir įjungus mėlynos ir raudonos spalvos švyturėlius bei garso signalą, „Kawasaki“ vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, dar labiau padidino greitį ir į Pilaitės bei Laisvės pr. sankryžą įvažiavo degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui. Motociklininkas dideliu greičiu skriejo Laisvės pr., Laisvės pr. ir Viršuliškių g. sankryžą kirto ir į kairę suko degant draudžiamam šviesoforo signalui. Ties Rygos ir Taikos g. sankryža motociklininkas sukėlė pavojų autobuso vairuotojui – kad išvengtų susidūrimo, autobusas buvo privestas staigiai stabdyti bei keisti važiavimo kryptį. Sukėlęs avarinę situaciją, „Kawasaki“ pasišalino ir nurūko Talino g. link, vėliau nusuko į Sūduvių g., o iš jos – į Vakarinė g., kuria važiuodamas pasuko pėsčiųjų tilto, jungiančio šią gatvę su Grigalaukio g., link. Motociklininkas išjungė vairuojamos transporto priemonės šviesas ir tolyn važiavo jau pėsčiųjų tiltu – pavojų sukėlė tuo metu ėjusiai pėsčiajai, kuri, vengdama susidūrimo, prisispaudė prie turėklų. „Kawasaki“ vairuotojas toliau siautėjo Pašilaičiuose – garažų masyvuose, kiemuose ir viename Dociškių g. namų kieme sustojo.

Tuomet ir paaiškėjo, kad motociklą „Kawasaki“ vairavo septyniolikmetis, neturintis teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones, be to, motociklas nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Motociklas „Kawasaki“ išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę. Jaunam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 4 d.), pavojingą ir chuliganišką vairavimą, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d.), kelio ženklų nesilaikymą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 4 d.), transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 1 d.), nepaklusimą reikalavimui sustabdyti transporto priemonę (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 5 d.).

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button