Lietuvos naujienos

Vilniaus savivaldybė pratęsia bendrojo plano sprendinių viešinimą užtikrinančias procedūras

Atsižvelgiant į tai, kad Vilniaus miesto Bendrasis planas sulaukė didelio visuomenės dėmesio ir iki šiandienos gauti net 1284 pasiūlymai, o viešo susirinkimo metu šįvakar planuojama gauti dar naujų pasiūlymų, Vilniaus miesto savivaldybė pratęsia viešinimą užtikrinančias procedūras. Šiandien, 17 val. Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyks Bendrojo plano sprendinių pristatymas visuomenei.

Pasiūlymus ir toliau galima teikti iki galutinių Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių pristatymo viešame susirinkime pabaigos, apie kurio tikslų laiką ir vietą bus paskelbta vėliau.

Įvertinus visus gautus pasiūlymus, bus parengti motyvuoti atsakymai ir atitinkamai atnaujinti BP brėžiniai, su kuriais visuomenė bus supažindinta teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais.

 

Visą informacija apie projekto rengimą skelbiama Internete: tinklalapiuose http://www.vilnius.lt skilties „Miesto plėtra“ puslapiuose „Teritorijų planavimo viešumas“, „Bendrasis planas“ ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje http://www.tpdris.lt, teritorijų planavimo dokumento Nr. K-RJ-13-16-209.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button