AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) informuoja, kad Pietryčių Lietuvoje per nemokamą nekoduotą eterinę televiziją pradėtos retransliuoti 2 naujos TV programos: „Belsat” ir „TVP World”. 

„Belsat” ir „TVP World” yra Lenkijos visuomeninio transliuotojo „Telewizija Polska” kuriamos TV programos. „Belsat” transliuojama baltarusių ir rusų kalbomis, „TVP World” – anglų kalba.

„Belsat” ir „TVP World” papildė nuo 2018 metų Pietryčių Lietuvoje per nemokamą eterinę televiziją transliuojamų lenkiškų programų „TVP Info“, „TVP Polonia“, „TVP Wilno“, TVP Historia2“ „Nuta.TV“ bei „Power TV“ paketą.

Šias nemokamas TV  programas galima priimti per vidaus ir išorės TV antenas Vilniaus mieste, Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonuose. Taip pat minėtas TV programas turi galimybę matyti dalis Ignalinos, Molėtų, Ukmergės, Širvintų, Vievio, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų ir Alytaus raj. savivaldybių  gyventojų.

„Belsat” įsteigtas 2007 metais ir yra orientuotas į Baltarusijos auditoriją. Kanalo misija – užtikrinti, kad šios šalies piliečiai gautų prieigą prie alternatyvios informacijos šaltinių, taip pat remti demokratiją ir laisvą žodį Baltarusijoje. Kanalą finansuoja Lenkijos vyriausybė ir užsienio donorų organizacijos.

„TVP World” kanalas įsteigtas 2021 m. lapkritį, siekiant pasauliui pateikti objektyvią informaciją apie Lenkijos visuomeninį ir politinį gyvenimą ir ypač apie tuometę migrantų krizę Lenkijos-Baltarusijos pasienyje. Prieš tai projektas gyvavo interneto portalų „Poland in English“ ir „Poland In“ pavidalu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

29 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist