Lietuvos naujienos

Vilniaus Aeroklubui perduodamas nekilnojamasis turtas Paluknio aerodrome

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu Vyriausybė šiandien nusprendė asociacijai „Vilniaus aeroklubas“ pagal panaudos sutartį 10-čiai metų perduoti Trakų rajone, Paluknio aerodrome, esantį nekilnojamąjį turtą.

„Vilniaus aeroklubui“ perduodami administracinis pastatas, angaras, pakilimo takas ir kiti inžineriniai statiniai. Taip pat Aeroklubui perduodama ir 12 sportinių ir mokomųjų sklandytuvų. 

Perduodamas turtas ir toliau bus naudojamas pagal dabartinę savo paskirtį. Aeroklubas vysto sklandymo sportą: rengia sklandytojus ir pilotus mėgėjus, organizuoja aviacijos sporto varžybas, vaikų stovyklas, kuriose vaikai mokomi skraidyti specialiais vaikiškais sklandytuvais, populiarina sklandymo sportą.

 

Valstybei nuosavybės teise priklausantį turtą iki šiol patikėjimo teise valdė Lietuvos sporto centras. Kadangi Aeroklubas administruoja Paluknio aerodromą, atsako už aerodromo priežiūrą, plėtrą bei skrydžių saugą, perdavus asociacijai minėtą turtą jis bus naudojamas tikslingiau, o administruoti bus paprasčiau. Planuojama, jog čia galės vykti pilotų teoriniai mokymai, sportinio meistriškumo kėlimo seminarai, skrydžių saugos instruktažai ir kt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button