Lietuvos naujienos

Verslo slėnyje „Green Hall“ – antras Lietuvos rekordas

SBA nekilnojamojo turto inovacijų bendrovės „Urban Inventors“ plėtojamame verslo slėnyje „Green Hall“ Vilniuje registruota daugiausiai į darbovietę dviračiais atvykusių darbuotojų. Minint tarptautinę važiavimo į darbą dviračiu dieną, šią transporto priemonę lietingą rytą pasirinko 36 biurų darbuotojai.

„Masiškiausias važiavimas į darbovietę dviračiais Lietuvoje registruojamas pirmą kartą. Šiam rekordui galėjo registruotis tik dirbantieji „Green Hall“ verslo slėnyje įsikūrusiose įmonėse. Jie galėjo atvykti ir savo dviračiu, ir nuomotu, ir skolintu“, –  aiškina Lietuvos rekordus registruojančios agentūros „Factum“ vadovas Vytautas Navaitis.

Stebėtojai registravo iš viso 36 žmones, kurie nepabijoję lietaus nuo 7:30 iki 9:30 val. dviračiais atvyko į darbą „Green Hall“ įsikūrusiuose biuruose.

 

 „Mūsų verslo slėnis įsikūręs Vilniaus centre, todėl skatiname darbuotojus rinktis gamtą tausojančias ir sveikas transporto priemones. Priklausomai nuo oro, dviračiais paprastai atvažiuoja keliasdešimt žmonių, dirbančių abiejuose „Green Hall“ pastatuose. Šį rytą nepatyrusiems dviratininkams dangus nebuvo labai palankus – dalį žmonių išgąsdino lietus. Tačiau aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai ir tie, kurie į darbą dviračiais važiuoja net žiemą, liko ištikimi šiai dviratei transporto priemonei“, – sako „Green Hall“ verslo centrų vadovė Jurgita Slavickienė.

Anot jos, pirmas toks verslo slėnio bendruomenės renginys bus geras atspirties taškas jį surengti ir kitąmet bei pagerinti šiandieninį rekordą.

 „Mūsų verslo centruose sudarytos puikios sąlygos darbuotojams palaikyti fizinį aktyvumą ir komfortiškai jaustis. Atvykstantiems į darbą dviračiais įrengti dušai, transporto priemonės paliekamos specialioje saugykloje. Sveikos gyvensenos entuziastai vietoj greitaeigių liftų dažnai renkasi į savo darbo vietą lipti laiptais“, – pasakoja J. Slavickienė.

 

Anot jos, geru oru norintys dirbti gamtoje gali ateiti į poilsio zoną prie Neries, kur veikia spartusis bevielis internetas. Atvykstantiems su elektriniais paspirtukais įrengti specialūs laikikliai su įkrovimo galimybe, o atvažiavę elektromobiliu biurų darbuotojai gali jį nemokamai įkrauti.

Tarptautinę dviračiu į darbą dieną 1956 m. pirmą kartą JAV surengė Amerikos dviratininkų lyga taip siekdama paskatinti važiavimą dviračiais.

Verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje registruotas jau antrasis rekordas. Vienu iš jų galima pasigrožėti ir dabar. Tai didžiausias šiaudinis sodas, surištas vilniečio Arvydo Baranausko ir kabantis „Green Hall 2“ fojė. Šis sodas pretenduoja būti pripažintas didžiausiu pasaulyje, nes yra 1,97 m³ tūrio, 228 cm aukščio, 161 cm horizontaliosios briaunos, 3,65 kg masės.

 

Verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje plėtoja SBA nekilnojamojo turto inovacijų bendrovė ‚Urban Inventors“. Jį sudaro du veikiantys biurų pastatai ir trečias baigiamas statyti. Čia įsikūrusiuose tarptautinių ir Lietuvos įmonių biuruose dirba apie 1200 žmonių.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button