Vilniaus miesto tarybos nario pareigas ėjęs Laisvės partijai priklausantis parlamentaras Tomas Vytautas Raskevičius pranešė apie sprendimą gražinti savivaldybei lėšas, kuriomis buvo padengtos jo kelionės ne darbo metu. Taip Seimo narys sureagavo į ketvirtadienį Delfi paskelbtą informaciją, kad sostinės savivaldybėje dirbęs politikas kanceliarines lėšas naudojo vykdamas namo naktį ar paryčiais iš Švitrigailos g. 7 įsikūrusio gėjų klubo „Soho“.

„Žiniasklaidos atstovai, patikrinę mano Vilniaus miesto tarybos nario 2019–2020 metais deklaruotas išlaidas, pateikė logiškus klausimus dėl pavėžėjimo paslaugų kompensavimo ne darbo metu. Visos mano deklaruotos išlaidos buvo tiesiogiai susijusios su Tarybos nario veikla ir nemanau, kad padariau kažką netinkamai ar nesąžiningai. Kita vertus, praėjus tiek laiko, pateikti tiesioginius tokio mano vertinimo įrodymus yra labai sunku ir atsekti, kur konkrečiai tomis valandomis važiavau, užtruktų neproporcingai daug laiko“, – feisbuke ketvirtadienį rašė T. V. Raskevičius.

„Kadangi kruopščiai kaupiau visus deklaruotus čekius, juos patikrinęs matau, kad laikotarpiu nuo 2019 m. balandžio mėnesio iki 2020 m lapkričio mėnesio deklaravau 226 eurus 20 centų pavėžėjimo paslaugoms ne darbo metu kompensuoti. Norėdamas išsklaidyti visas galimas abejones dėl skaidrumo ir paskatinti kitus buvusius ir esamus Tarybos narius, kurie vis dar trypčioja, minėtą sumą grąžinau į Vilniaus miesto savivaldybės sąskaita“, – rašė politikas.

Ketvirtadienį Delfi rašė, kad eidamas sostinės tarybos nario pareigas T. V. Raskevičius 2019 metais ne tik mokėjo už ryšio paslaugas, pirko kurą, draudė automobilį, bet ir kelis kartus per dieną naudojosi ir taksi bei pavėžėjimo paslaugomis.

Kaip rašė portalas, politikas kanceliarines lėšas naudojo vykdamas namo naktį ar paryčiais iš Švitrigailos g. 7 įsikūrusio gėjų klubo „Soho“.

Paklaustas apie keliones namo, vykusias ir pusę penktos ryto, „Laisvės“ partijos atstovas sakė, kad jeigu viešojoje erdvėje kils klausimų dėl „kažkokių“ sąskaitų, jis tuos pinigus grąžinsiąs į savivaldybės biudžetą.

Delfi publikacijoje skelbiama, kad už naktines keliones kanceliarinėmis lėšomis atsiskaitė ir kitas sostinės savivaldybėje dirbęs „laisvietis“ – buvęs Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

20 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist