Lietuvos naujienos

Svetainė – patogus svečių miegamasis

Nakvynės organizavimas svečiams kone visada reikalauja pastangų – net jeigu tam įrengtas atskiras kambarys. Jei namų plotas nedidelis ir atskiro svečių kambario nėra, atsiranda dar daugiau rūpesčių. Paprastai būtent svetainė tampa svečių kambariu, tačiau norint čia patogiai priimti svečius, apie tai reikia pagalvoti iš anksto, dar prieš įrengiant patalpą. Tam, kad svetainė būtų patogi ir namiškiams, ir svečiams, siūlome vadovautis keliais interjero dizainerių patarimais.

Sofos-lovos – patogiam svečių poilsiui užtikrinti

Priimdami svečius stengiamės, kad jie jaustųsi kaip namuose: jaukiai ir patogiai. Norėdami tai užtikrinti, pirmiausia turime pasirūpinti geru, kokybišku svečių poilsiu. Interjero specialistai skatina atidžiai išsirinkti tokią sofą, kuri būtų tinkama ir sėdėjimui, ir miegui.

Daugelis iškart pagalvoja apie universaliąsias sofas-lovas. Visgi tai, kad sofa gali būti išskleidžiama, nėra vienintelis veiksnys, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį besirinkdami šio tipo baldą. Taip pat derėtų patikrinti gaminio patogumą ir pasirinkti tinkamą gulimosios ir sėdimosios dalies minkštumą. Be to, būtina atidžiai įvertinti baldo matmenis.

 

Daugelis teigia, kad miegas ant sofos negali prilygti miegui ant lovos su geru čiužiniu. Iš tiesų šiuolaikiški baldai yra labai patogūs, tad galite nepajusti jokio skirtumo tarp miego ant sofos-lovos ir ant paprastos lovos. Tačiau kokybiškai išsimiegoti ant seno ir jau nusidėvėjusio baldo gali būti tikras iššūkis. Jeigu seno sėdimojo baldo keisti dar nenorite, tačiau svečiams norite suteikti patogų poilsį, galite įsigyti antčiužinį.

Antčiužinis – tai lengvas, plonas ir komforto suteikiantis čiužinukas. Jis neužima daug vietos, todėl nesunkiai rasite, kur jį padėti, kai nenaudosite. Be to, toks čiužinys ne tik suteiks papildomo patogumo, bet ir apsaugos dažnai naudojamą sofą nuo dar didesnio nusidėvėjimo.

Tinkamai parinkti baldai – svečių poreikiams patenkinti

Jeigu svetainė prireikus taps svečių kambariu, planuodami šio kambario interjerą turite atsižvelgti į svečių poreikius ir nuspręsti, kaip sustatyti kambario baldus. Vėlgi, pirmiausia dėmesio skirkite sprendimui, kur bus sofos-lovos vieta. Įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos jai išskleisti. Geriausia, kai aplink baldą dar lieka bent nedidelis tuščias plotelis, kad prie sofos būtų įmanoma prieiti iš įvairių pusių.

 

Miegamajame įprasta prie lovos pastatyti naktinį staliuką. Kodėl to nepadarius svetainėje, atvykus svečiams? Esame įpratę miego metu netoli savęs laikyti telefoną, knygą. Kai būname svečiuose, daiktų, kuriuos patogu pasidėti netoliese, dar padaugėja. Tai neturi būti būtent miegamojo kambariui skirtas gaminys – galite įsigyti žurnalinį, kavos ar kitą staliuką, kurį panaudosite ir svečiams išvykus. Gali praversti ir netoli sofos-lovos stovintis fotelis ar pufas, ant kurio nakčiai svečiai pasidėtų drabužius.

Vieta daiktams susidėti pravers visada

Patogų kambarį reikėtų įrengti ne tik svečiams, bet ir sau. Kad būtų kuo mažiau papildomo pasiruošimo atvykstant svečiams, iš anksto pasirūpinkite vieta daiktams. Sofos su atskira dėže daiktams gali būti puikus pasirinkimas. Jeigu ten laikysite svečiams paruoštą patalynę, nereikės jos kiekvieną kartą atnešti ir išnešti į kitą kambarį. Jeigu sofoje nėra vietos sudėti daiktams, galite įsigyti didesnių pufų su daiktadėže, į kuriuos tilptų patalynė. Dar viena alternatyva, jeigu kambaryje vietos nedaug – įsigyti kavos staliuką su integruota dėže daiktams.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, susijusiais su sofos-lovos ir kitų baldų pasirinkimu, patogų, funkcionalų kambarį įrengsite žymiai lengviau. Visgi įvertinkite ne tik techninius niuansus. Juk jūs geriausiai pažįstate savo svečius ir žinote svarbiausius jų poreikius, todėl galite atsižvelgti ir į specifinius norus. Visgi visų svarbiausia nepamiršti, kad svetainė yra ir jūsų poilsio, laisvalaikio kambarys, tad priimkite visapusiškai apgalvotus sprendimus.

 

Reklama: leojar.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button