Sostinės meras apie naują lentą J. Noreikai: nelegalūs veiksmai tiesos negimdo

Komentarai 7

 1. aga says:

  kazkodel lentos pakabinimo organizatoriai pamirso parasyti dar pora faktu – Lietuvos zydu genocido vykdytojas, naciu okupacines valdzios kolaborantas

 2. romas says:

  pasalpiniai susirinko ir vaidina patriotus. kazkam ir stalinas su hitleriu buvo didvyriai tai ar gali dabar kas nori ir kaip nori kabinti lentas? policija to nesustabde ir taip kuriamas precedentas dalyti ka nosi. man geda uz lietuvius kurie nesuvokia kad zydai, lietuviai ir kiti sios zemes zmones yra viena tauta..bet aisku lietuviams pofik nes smagiu buvo zudyti zydus nei priesintis okupantui, matyt nebereikalo gavom per kupra ir sibire badu mirem..tiesa, jusu taip garbinamas tautos tevas buvo ir prie komunistu ir prie naciu toks pat draugas visiems..keiciasi santvarkos o zmones puikiai prisitaiko.

 3. Gidas says:

  Prezidente Nausėda, prašau išgirskite – atkreipkite dėmesį į šį plintantį gaivalą, pritaikykite jam Aikido principus! Lietuva jau pridusinta nuo plintančio neonacizmo maro – tokia mano nuomonė, paremta ir asmenine patirtimi.

  • Hahagg says:

   Tai, kad Lietuva reikia gelbėti nuo liberalizmo, kuris išsigimė į betvarkę. O tas, vadinkim, neonacizmas pagal jus – tai ištikrųjų yra nacionalizmas – kuris grižta visame pasaulyje, nes nusibodo visiems tas liberalus kosmopolitoškumas naikinantis tautų savitumus ir tradicijas.

 4. Juodas says:

  Taip, neteisėti mero veiksmai tiesos nesukūrė…
  Gerai, kad Žmonės viską atitaisė 😀

  • Alba says:

   Meras paskutiniu metu nebeatlieka savo pareigų, o pradėjo politikuoti. Visi miesto projektai užstrigę ir vėluoja, o nauji primena pažadus, tai bičas bando pigiai politikuot – ne lentelės problema palikit tiems, kas tą dalyka ismano.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist