Tai, kad praleisti daugiau laiko su savo šeima yra tiesiog būtina – žino tikrai daugelis. Problema ta, kad ne visada yra galimybė atrasti visiems šeimos nariams tinkamą veiklą. Todėl „Sveikas miestas“ siūlo vieną iš galimų alternatyvų – „Šeimų laisvadienius ant dviračių”.

Iniciatyvos metu šeimų laukia specialios pamokėlės apie saugų ir atsakingą važiavimą dviračiais su vaikais, praktiniai patarimai apie tinkamą ir reikiamą inventorių nuo vaiko gimimo iki savarankiško važiavimo bei galimybė išbandyti populiarius dviračių maršrutus sostinėje ir tuo pačiu atrasti bendraminčių, dviračių entuziastų.

Kaskart dalyvių lauks 15-25 km paruoštas maršrutas, kurį įveikti prireiks maždaug 3 valandų. Šiuose dviračių žygiuose laukiamos šeimos su vaikais nuo 3 m. Su savimi reikėtų pasiimti vandens bei užkandžių.

Pirmasis „Šeimų laisvadienių ant dviračių” iniciatyvos važiavimas vyks gegužės 6 dieną (šeštadienį) nuo 12 val. iki 15 val. Kiti žygiai bus organizuojami birželio 17 d., taip pat liepos 15 d., rugpjūčio 19 d. ir rugsėjo 9 d. tuo pačiu laiku.

Susibūrimo vieta kiekvieną kartą bus ta pati – Vingio parke prie estrados, šalia pievos.

Pirmojo gegužės šeštadienio žygio dalyviai bus kviečiami važiuoti šiuo maršrutu: Vasaros estrada Vingio parke – Žvėrynas – Baltasis tiltas – Mindaugo tiltas – Katedra – Gedimino pr. – Goštauto g. (naujas dviračių takas) – Vasaros estrada Vingio parke (maršrutą galima peržiūrėti čia: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=holxuyeltnfjjpbq).

Iniciatyvoje dalyvaujantys dviračių entuziastai privalo turėti: techniškai tvarkingą dviratį; Šalmus; Šviesą atspindinčią liemenę arba priekinį ir galinį žibintą; Dviračių kėdutes, jei vaikas dar nevažiuoja pats, bei gerą nuotaiką.

Dėl to, kad važiuoti šeimoms būtų saugu, kiekviename žygyje gali dalyvauti 30 šeimų dalyvių (šeimos narių skaičius nėra ribojamas).

Į šios iniciatyvos žygius būtina išankstinė registracija bei susipažinimas su taisyklėmis, leidimai važiuoti vaikams. Visą reikalingą informaciją surasite: www.sveikasmiestas.lt

Dviračių pamokėles ir žygius organizuoja dviračių entuziastai „Velo-City Vilnius“, „SPORTLAND” ir VšĮ „Sveikas miestas“.

Registracija bei dalyvavimas – nemokami.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist