Vilniaus miesto savivaldybė ir jos įmonių grupė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, ėmėsi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui – nuo šiandienos savivaldybė ir jos įmonių grupė kiek įmanoma darbą perkėlė iš biurų į namus, atsisakė nereikalingų susitikimų arba perkėlė juos į virtualią erdvę, paslaugas teikia nuotoliniu būdu, informaciją teikia telefonu.

Daugiau informacijos apie savivaldybės ir įmonių darbą artimiausias keletą savaičių:

UAB GRINDA

Informuojame, kad dėl pasaulinės COVID-19 viruso pandemijos nuo 2020 m. kovo 16 d. neribotam laikui keičiami kai kurie UAB „Grinda“ klientų aptarnavimo nuostatai. Siekiant sumažinti viruso plitimo galimybes, visu COVID-19 viruso pandemijos laikotarpiu tretieji asmenys į bendrovės patalpas nebus įleidžiami.

 • Paviršinių nuotekų tinklų projektai bus derinami išskirtinai tik nuotoliniu būdu per 5 (penkias) darbo dienas nuo projekto pateikimo dienos. Pilnai sukomplektuotos projektų lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo bylos turi būti pateikiamos el. paštu [email protected].
 • Pažymos apie pastatytų paviršinių nuotekų tinklų tinkamumą eksploatuoti nuotoliniu būdu bus išduodamos per 2 (dvi) darbo dienas nuo pastatytų paviršinių nuotekų tinklų apžiūros dienos.
 • Paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros objektų statybos sutartys ir jų priedai privalo būti suderintos su Bendrovės darbuotojais el. paštu [email protected]. Suderintos ir statytojų pasirašytos sutartys (3 egzemplioriai) su priedais bus priimamos tik registruotu paštu, adresu Eigulių g. 32, LT-03150 Vilnius. Kilus klausimams prašome kreiptis į Bendrovės Paviršinių nuotekų tinklų plėtros ir projektų skyriaus vadovą Vilių Ankėną el. paštu v.ankė[email protected] arba telefonu +370 694 79808.
 • Beglobių gyvūnų priėmimas ir atsiėmimas, šalutinių gyvūninių produktų priėmimas, PVM sąskaitų faktūrų perdavimas bus atliekamas Vilniaus gyvūnų globos namų teritorijoje. Gyvūną išsirinkti galima internetu pagal tinklalapyje http://vbgst.grinda.lt/nuotraukos/ pateikiamas nuotraukas ir rezervuoti telefonu +370 652 57707 arba elektroniniu paštu [email protected]

http://www.grinda.lt/news/416/32/Del-UAB-Grinda-darbo-tvarkos-pakeitimo/

 „Susisiekimo paslaugos

Nuo kovo 14 d. SĮ „Susiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centrai Gedimino pr. 9A (Kudirkos aikštėje) ir Geležinkelio g. 16 (Vilniaus geležinkelio stotyje, centriniuose rūmuose) vilniečius ir miesto svečius aptarnaus nuotoliniu būdu – telefonu +370 5 210 70 50 ir šiais el. pašto adresais.

Klientų aptarnavimo centrų darbo laikas:

Gedimino pr. 9A (Kudirkos aikštėje): I-V  7:00 – 20.00 val., VI  9:30 – 18:00 val. Pertrauka: 13:30 – 14:00

Geležinkelio g. 16 ( Vilniaus geležinkelio stotyje): I-V  6:00 – 20.00 val., VI 9:30 – 18:00 val. Pertrauka: 13:30 – 14:00

„Vilniaus vandenys“

Informuojame, kad nuo kovo 16 dienos „Vilniaus vandenys“ perorganizuoja darbą su klientais – atsisakome aptarnavimo gyvai, klientus aptarnausime tik telefonu ir el. paštu. Taip pat stabdome ne pirmo būtinumo darbus klientų namuose (skaitiklių keitimai, plombavimai, rodmenų nurašymas).

Be jokios abejonės, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos klientams nenutrūks, gedimai ir avarijos taip pat bus likviduojamos.

Daugiau informacijos – www.vv.lt

Vilniaus šilumos tinklai

Dvi savaites Vilniaus šilumos tinklų klientai bus aptarnaujami nuotoliniu būdu

Reaguodama į koronaviruso pandemiją sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) laikinai uždaro klientų aptarnavimo centrą (Spaudos g. 6-1): nuo kovo 16 iki 30 d. bendrovės klientai bus aptarnaujami tik nuotoliniais kanalais – telefonu, el. paštu, internetu.

„Atsižvelgdami į koronaviruso pandemijos keliamą riziką tiek mūsų klientams, tiek ir įmonės darbuotojams, nusprendėme dvi ateinančias savaites klientų aptarnavimą vykdyti tik nuotoliniais kanalais. Nors klientų aptarnavimo centras bus uždarytas iki kovo 30 d., gyventojai ir įmonės savo klausimus galės išspęsti telefonu arba internetu“, – sako VŠT klientų aptarnavimo dep. direktorius Laurynas Jakubauskas.

Jo teigimu, daugiausia gyventojų į VŠT klientų aptarnavimo centrą atvyksta norėdami išsiaiškinti sutarčių sudarymo ir atsiskaitymo už paslaugas klausimus. Šiuos poreikius bendrovė gali patenkinti ir be tiesioginio fizinio kontakto su klientais.

„Nuo pirmadienio klientams aptarnauti skiriame papildomus šešis fiksuoto ryšio telefono numerius. Mūsų vadybininkai priims skambučius, atsakinės į klausimus, konsultuos, ruoš dokumentus su klientas bendraudami telefonu, el. paštu arba per savitarnos svetainę“, – sako Laurynas Jakubauskas.

Pasak jo, įmonė dviem savaitėm sustabdo ir karšto vandens skaitiklių įrengimo, keitimo ir plombavimo darbus gyventojų namuose.

VŠT klientų aptarnavimas nuotoliniu būdu kovo 16-30 d.:

Telefonu: 

I–VII nuo 7.00 iki 22.00 val. skambučių centre – (8 5) 236 1030 arba 1840.

I–IV nuo 7.30 iki 17.30 val., V – nuo 7.30 iki 16.30 val. gyventojai gali kreiptis (8 5) 266 7058  (8 5) 266 7056,

(8 5) 266 7053,  verslo klientai – (8 5) 266 7041, (8 5) 266 7042, (8 5) 266 7063.

Pranešti apie avarijas šilumos tinkluose telefonu 1840 arba + 370 5 236 1030 visą parą. Dėl avarijų ir gedimų šalinimo pastatų šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemose – kreiptis į namą administruojančią įmonę arba UAB „Grinda“ tel. 1355.

Internetu:

– savitarnos svetainėje (https://savitarna.chc.lt/saskaitos/)

– įmonės tinklapyje (www.chc.lt) per elektroninę informacijos pateikimo formą „Klauskite – atsakome

El. paštu – [email protected]

D.U.K.

 • Kokiu būdu Vilniaus miesto savivaldybė aptarnauja klientus nuo kovo 13 d.?

Klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu. Bendroji informacija teikiama tel. nr. 1664

Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu https://paslaugos.vilnius.lt/, raštus galite teikti el. paštu [email protected] bei pasinaudodami elektroninio pristatymo Sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius

 • Kaip patikrinti mano pateikto prašymo statusą?

Prašymo nagrinėjimo statusą galite patikrinti įvedę prašymo registracijos numerį www.vilnius.lt skiltyje „Dokumento statuso patikrinimas“.

 • Kokiu būdu pasirašyti teikiamus dokumentus?

Norėdami pasirašyti dokumentus el. būdu, galite naudoti el. parašą, mobilųjį parašą arba https://www.epaslaugos.lt/adoc/signer

 • Ką daryti jeigu neturiu el. bankininkystės?

Pasirašytus nuskanuotus dokumentus galite siųsti Vilniaus miesto savivaldybės el. paštu [email protected] arba tiesiai adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius

 • Kaip nuskanuoti dokumentus?

Norėdami nuskanuoti teikiamus dokumentus ar jų priedus, galite naudoti dokumentų nuskaitymui skirtas programėles, tokias kaip pvz. CamScanner, kurią galite nemokamai parsisiųsti čia https://www.camscanner.com/ (Informacija kaip naudotis programėle https://www.youtube.com/watch?v=LUQDCUl1L4g)

Taip pat dokumentus galite nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu.

 • Kaip užsakyti Vilniaus miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus (toliau – Civilinės metrikacijos skyrius) paslaugas?

Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti:

Užsakyti dokumentai bus nuskenuoti ir siunčiami Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba dokumentų originalai bus siunčiami Jūsų nurodytu gyvenamosios vietos adresu.

 • Kokiu būdu galima gauti informaciją Civilinės metrikacijos skyriaus klausimais?

Informacija teikiama telefonu 8 5 233 4720,  el. paštu [email protected] , kontaktinė informacija skelbiama https://vilnius.lt/lt/savivaldybe/struktura-ir-kontaktai/?stid=333

 • Kaip užsakyti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių išmokų skyriaus (toliau – Socialinių išmokų skyriaus) teikiamas paslaugas?

Prašymus socialinėms išmokoms gauti galite pateikti el. būdu www.spis.lt, raštus galite teikti el. paštu [email protected], per elektroninio pristatymo sistemą (https://epristatymas.post.lt/) arba siųsti adresu Kauno g. 3, Vilnius.

 • Kokiu būdu galima gauti informaciją Socialinių išmokų skyriaus klausimais?

Informacija teikiama telefonu Nr. 8 700 35545

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist