Šį šeštadienį visi vilniečiai ir miesto svečiai, kurie keliaus į Katedros aikštę pasigrožėti šventiškai papuošta Kalėdų eglute, kviečiami kartu pasiimti ir savo keturkojus draugus. Vidudienį čia vyks specialiai jiems skirtas renginys – „Parodyk augintiniui eglutę“.

Prie pagrindinės miesto eglės, kuri šiemet pateko į įspūdingiausiai išpuoštų šventinių medžių sąrašą, susirinkę bus vaišinami karšta arbata ir pyragėliais.

„Šiuo renginiu norime priminti visuomenei apie keturkojus draugus, kuriems dėmesio, meilės bei priežiūros reikia ne mažiau negu žmonėms. Prieš Kalėdas labai svarbu priminti visuomenei, kad gyvūnas nėra daiktas, kurį galima supakuoti ir padėti po Kalėdine eglute. Gyvūno įsigijimas turi būti atsakingas visos šeimos sprendimas. Labai liūdna, tačiau po kiekvienų švenčių nemažai padovanotų gyvūnų iškeliauja į gyvūnų prieglaudas“, – sako renginį organizuojančios VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Statistiniais duomenimis, savo namus visam gyvenimui randa tik 1 iš 10 šunų pasaulyje, o ir juos radę, ne visada gauna pakankamai dėmesio.

„Jau kelerius metus imamės įvairių iniciatyvų, siekdami, kad mūsų šalyje būtų kuo daugiau vietų, kuriose būtų galima lankytis kartu su savo augintiniais. Tokių vietų daugėja – jau yra gyvūnams draugiškų kavinių, biurų, į kuriuos galima atsivesti gyvūną. Gyvūnai savo buvimu mums dovanoja didelį džiaugsmą, mes galime jiems atsidėkoti tuo pačiu – ieškodami progų kuo dažniau pabūti su jais kartu“, – sako iniciatyvos „Parodyk augintiniui eglutę“ partnerės bendrovės „Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys.

Anot organizatorių, kiekvienas reginio  dalyvis savo dalyvavimu galės prisidėti prie to, jog prieglaudose gyvenantys gyvūnai per šventes turėtų užtektinai maisto. Kiekvienas, kuris nusifotografuos prie eglutės esančio specialaus stendo su savo augintiniu, pateks į „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ fotoalbumą. Socialiniame tinkle „Facebook“ šis fotoalbumas rinks patiktukus. Kiek jų bus surinka, tiek gyvūnų maisto porcijų bus paaukota gyvūnų prieglaudoms.

Visų akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ dalyvių lauks prizai, atrakcionai, gerosios neBrisius.lt istorijos, gyvūnų gerovės organizacijų miestelis, jauki ir šilta zona su skaniomis vaišėmis.

Renginys vyks šį šeštadienį, gruodžio 17 dieną, nuo 12 iki 15 val.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.