Lietuvos naujienos

Salininkai prisidėjo prie viešosios akcijos – „Ö kaip vokiškai?“

Salininkai prisidėjo prie viešosios akcijos – „Ö kaip vokiškai?“. Transporto stotelėse atsirado įvairus plakatai, kur žmonės belaukdami autobuso, gali išmokti kelis žodžius ar net frazės vokiečių kalbą.

Vokiečių kalbos dienos

Po sėkmingo Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ starto šiemet vėl kviečiame visus, neabejingus vokiečių kalbai, prisijungti prie „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos. Šia iniciatyva siekiame pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį Lietuvos švietimo ir kultūros įstaigose, versle ir kitose gyvenimo srityse.

Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA).Vokiečių kalbos dienų renginius organizuoti gali visi, kam vokiečių kalba atrodo svarbi. Darželius ir pradines mokyklas, kuriose vaikai jau mokosi vokiečių kalbos ar kurios norėtų vaikams suteikti tokią galimybę, kviečiame rengti pasirodymus tėveliams ar piešinių parodas, vokiškų žaidimų ar pasakų valandėles. Progimnazijos ir gimnazijos galėtų rengti konkursus, viktorinas, plakatų parodas. Aukštosiose mokyklose galėtų vykti karjeros dienos. Vokiškas arba su Vokietija dirbančias įmones raginame atverti duris moksleiviams ir studentams. Laukiamos bibliotekų, kultūros įstaigų ir pavienių asmenų iniciatyvos. Formatų yra begalė, ir esame tikri, kad Lietuvoje turime daug institucijų ir žmonių, norinčių parodyti savo simpatijas vokiečių kalbai. Renginių registracijos pabaiga – 2017 m. rugsėjo 22 d.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button