Lietuvos naujienos

S. Kairys: kalbama apie griežtesnius ribojimus renginiams

Kultūros ministras Simonas Kairys teigia, kad kol kas apie renginių draudimą nėra svarstoma. Ministras tikisi, jei epidemiologinė padėtis šalyje prastėtų, situacijai suvaldyti užtektų griežtesnių ribojimų.

„Kol kas yra kalbama, kad kaukes galėtų pakeisti respiratoriai, atsisakyti kavos pertraukėlių ir panašių dalykų. (…) Aš tikėčiau, kad yra priemonių ir visgi tie siūlomi griežtesni, bet pakankamai minimalūs suvaržymai, tarkim, tas pats galimybių pasas ar trečias skiepas, duos efektą ir nereikės griežto, kad ir trumpo, užsidarymo“, – antradienį LRT radijui sakė S. Kairys.

Ministro teigimu, jei pandemijai suvaldyti nepakaktų griežtesnių priemonių ir reikėtų svarstyti karantino įvedimą, vienodi draudimai turėtų būti įvesti visiems sektoriams.

 

„Kaip viskas atrodys po kalėdinio laikotarpio, po Naujųjų metų, kada žmonės tikrai keliavo vieni pas kitus, maišėsi tarpusavyje ir tikrai buvo visos galimybės naujai viruso atmainai plisti, rezultatai atsispindės viruso statistikoje. Bet tikrai, jei taip atsitiktų, jei to reikėtų (karantino įvedimo – ELTA), tai jau geriau trumpesniam laikui, bet kažkaip visiems išgyventi vienokį ar kitokį užsidarymą. Pats sunkiausias momentas yra priiminėti sprendimus ir išskirti, atsiranda daug neteisybės (…). Taip neturėtų būti“, – kalbėjo ministras.

Rugilė Augustaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Melagiai

Puikiai gi žinote, kuo daugiau subadysite, tuo greičiau ir stipriau bus lokdaunas. To ir siekiama.

taip

pažystama grįžo iš bavarijos – ten tik respiratoriai, o šalia visur reikalingo gp paso, privaloma pateikti ir asm.patvirtinantį dokumentą

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button