Lietuvos naujienos

Rusakalbiams Lietuvoje – naujas TV kanalas

TV3 žiniasklaidos grupė nuo birželio mėnesio pradžios pristato naujieną – kanalą Lietuvoje gyvenantiems rusakalbiams TV3 Plus. Skaičiuojama, kad rusakalbiai sudaro 13 proc. visų Lietuvos gyventojų.

Nuo vasario mėnesio Lietuvoje nutraukta daugiau nei 32 rusiškų kanalų retransliacija, tad daugybė Lietuvoje gyvenančių rusakalbių žmonių ėmėsi ieškoti alternatyvių informacijos šaltinių. Siekiant patenkinti jų poreikį, Lietuvoje nuspręsta įsteigti naują, rusakalbei auditorijai skirtą kanalą TV3 Plus.

TV3 Plus kanalo žiūrovai čia ras platų pramoginio turinio pasirinkimą – TV laidų, serialų ir filmų. TV3 Plus žiūrovams bus pateikiamas tik rusiškai įgarsintas, aukštos kokybės modernus pramoginis turinys, įsigytas ne iš Rusijos Federacijos.

 

„Ilgą laiką rusakalbė auditorija Lietuvoje buvo priklausoma nuo propagandinių kanalų, o uždraudus šių kanalų retransliaciją, nerimą kelia sparčiai plintančios piratinės alternatyvos bei kiti bandymai rasti prieigą prie minėtų kanalų. Nauju TV3 Plus kanalu rusakalbei auditorijai suteiksime turinį jai suprantama kalba, o taip pat supažindinsime ir su vakarietiškais formatais. Tikimės, kad šio kanalo turinys sudomins ir rusiškai kalbančius ukrainiečių pabėgėlius, kurių Lietuvoje jau yra daugiau nei 52 tūkst.“, – teigia TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Pasak L. Blaževičiūtės, tikimasi, kad prie rusakalbei auditorijai skirto kanalo TV3 Plus sklaidos aktyviai prisidės ir mokamų kabelinių televizijų operatoriai, įtraukdami kanalą į jau žmonių prenumeruojamus paketus. Toks palaikymas padėtų efektyviau pasiekti ir dar didesnę Lietuvoje gyvenančių rusakalbių dalį, netekusių galimybės žiūrėti televiziją jiems suprantama kalba.

TV3 Plus kanalo žiūrovai išvys daugybę populiarių, rusakalbės auditorijos jau pamėgtų, tačiau ne iš Rusijos kilusių projektų, kaip „Oryol i Reshka“, „Dvorniazhka Lyalya“, „Mir naiznanku“, Ukrainos kilmės serialus, filmus ir laidas bei rusiškai įgarsintus Holivudo filmus, vakarietišką ir lietuvišką produkciją.

 

TV3 Plus kanalą nuo birželio mėnesio žiūrovai taip pat kviečiami stebėti ir per naujos kartos televiziją „Go3“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
118 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Dundskiai

Kas žiūri tą lt tv. Ką ten žiūrėti apart muilo, debiliškų pokalbių šou, melagienų ir nesantaikos kurstymo? Tu nors žydų kalba rodik, kaip buvo 🤢🤮, taip ir liks. Nulis naudos 

Hass

Norvegijoje lietuviai sudaro labai nemžą procentą, manote koks nors beprotis sugalvos, kad etniniai bendruomenei reikia etninnės TV:D? Ne, ten reikalingi piliečiai, galintys kalbėti valstybine kalba, ne teritorijos (apgy) gyventojai

Tomas

Hm,iš komentarų pasirodė, kad nemažai lietuvos rusakalbių vis dar pyksta, kad putino TV atjungė. Gerbiamieji, niekas iš jūsų nenori atimti Jūsų kalbos. Mes tik nenorime, kad Jūs Lietuvoje gyventumėte su xuilo galvoje.. Kaip jūs nesuprantat?..

Jurgis

Ačiū, не надо 😆😆😆

Xxxxma

IPTV, pigu nuo 1€ i men, visi rus, lt, pl, ukr, lv, blr ir kiti kanalai be jokiu isipareigojimu.

Gintas

Pirate, eik paskui rusų laivą.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button