Lietuvos naujienos

Pristatytas internetinis puslapis, kuriame visi nemokamų pramogų ir būrelių pasiūlymai ukrainiečių vaikams

Savo veiklą pradėjo naujas interneto puslapis ukrainiankids.lt kuris kviečia registruotis visus būrelius galinčius nemokamai priimti ukrainiečių vaikus, muzikos, šokių, dailės mokytojus, sporto trenerius ir sporto mokyklas. Skelbtis ir vykdyti registraciją kviečiame kino teatrus ir teatrus, rengiančius seansus ukrainiečių kalba, muziejus ir renginius, visus žmones turinčius smagių ir naudingų iniciatyvų. Puslapyje taip pat kviečiami ukrainiečių vaikai ir jų tėvai registruoti vaiko individualius poreikius, o puslapio komanda, tiesioginiais kontaktais rūpinsis kiekvieno vaiko neformalaus ugdymo galimybėmis.

Interneto projekto www.ukrainiankids.lt ukrainiečių turinio redaktorė  Polina Stasuk, žurnalistė iš Kijevo, pati vos prieš savaitę su mama ir dukryte pabėgusi iš karo baisybių.  

“Kai pradėjau dirbti su šiuo projektu, net negalėjau patikėti, kad tai įmanoma. Idėja suburti į visus norinčius į vieną vietą, siekiant padėti mūsų vaikams yra tiesiog nuostabi. Kiekvieną kartą atsidarydama Українські діти в литві facebook’u grupę, buvo sunku patikėti, kiek daug lietuvių yra pasirengę padėti ukrainiečių vaikams ir suteikti jiems laimingą vaikystę.  Pati, būdama mama, negalėčiau būti labiau dėkinga. Visų pirma, svarbiausia pastogė ir šiltas maistas, tačiau ne mažiau svarbūs ir kiti žmogaus poreikiai – bendravimas ir įsitraukimas į  socialinį gyvenimą, ypač vaikams. Ar tai ne pati geriausia terapija, kai vaikas gali vėl užsiimti savo mėgiamu sportu ar vėl groti?  Ar tik ne mamų širdys ima dainuoti, kai mato, kaip jų vaikai susiranda naujų draugų ir daro tai, ko jie trokšta?” – sako Polina Stasuk.

 

Projekto iniciatoriai yra “Lietuvos tūkstantmečio vaikų” kūrybinė grupė. Puslapį iniciatyvai nemokamai sukūrė kompanija “GPYR”.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button