Lietuvos naujienos

Prie Prezidentūros rengiama palaikymo akcija dėl ES kandidatės statuso suteikimo Ukrainai

Prie Prezidentūros pirmadienio vakarą vyks Ukrainos palaikymo akcija „Už ES šalies kandidatės statusą Ukrainai!“. Akcija rengiama prieš birželio 23–24 d. vyksiantį Europos Vadovų Tarybos posėdį, kuriame bus svarstoma galimybė suteikti Ukrainai kandidatės į Europos Sąjungą statusą.

Šią akciją inicijuoja Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) ir Europiečių judėjimas.

„Nuo pat pirmos brutalios Rusijos agresijos Ukrainoje dienos europiečių širdyse Ukraina tapo pamatinių ES vertybių simboliu. Pagarbą žmogui, tautai, taikai Ukrainos žmonės prie ES sienų gina savo gyvybėmis. Todėl mūsų visų pareiga ne tik remti Ukrainą tampant ES nare, bet ir parodyti Europos politikams visuomenės palaikymą Ukrainai ES šeimoje prieš Europos Vadovų Tarybos posėdį“, – rašoma organizatorių kvietime.

 

Akcija prasidės 18 val. priešais Simono Daukanto aikštę. Renginio metu pilietinės visuomenės atstovai išreikš palaikymą ir paramą Lietuvos Respublikos pozicijai dėl kandidatės į Europos Sąjungą statuso suteikimo Ukrainai.

Planuojami politikų, nevyriausybinių organizacijų ir visuomenės veikėjų pasisakymai. Tarp dalyvių – Lietuvos ir Ukrainos jaunimo organizacijų atstovai, visuomenininkai, politikai.

Į akciją organizatoriai kviečia atvykti su draugais, šeima, kolegomis, pasiimti Europos Sąjungos, Ukrainos, Lietuvos vėliavas, plakatų.

 

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button