Vilniaus miesto savivaldybė tęsia gražią tradiciją ir kviečia dalyvauti konkurse „Žydintis Vilnius 2017“, kuris leis džiaugtis ir dalytis pačių vilniečių išpuoselėta sostinės aplinka.

Šiemet norime atkreipti dėmesį į daugiametes gėles ir augalus, kurie šiuo metu džiugina rudenėjančiais žiedais ir vaisiais ir kviečiame fotografuoti savo ar savo artimųjų, kaimynų, įstaigų ar įmonių sukurtus gėlių darželius ar kompozicijas, kuriuose pirmuoju smuiku grotų daugiametės gėlės.

Siūlome nepamiršti ir vienmečių gėlių, kurios dažnai puošia fasadus, balkonus ir terasas – taip pat laukiame gėlynų nuotraukų su trumpu aprašymu.

Nuotraukas konkursui kviečiame siųsti el. paštu [email protected] nuo rugpjūčio 25 d. iki spalio 22 d.

Nuotraukų siuntimas konkursui ir balsavimas už jas šiais metais yra vyks vienu etapu. Laimėtojas bus nustatomas pagal surinktų „patinka“ skaičių savivaldybės „Facebook“ paskyroje prie publikuotų nuotraukų.

Taip pat atsiųstas kompozicijas vertins Žydinčio Vilniaus komisija, kurią sudarys: mero patarėja Dalia Bardauskienė, Želdynų poskyrio vedėja Giedrė Čeponytė,  VšĮ „Vilniaus miesto parkai“ direktoriaus pavaduotoja, vyr. sodininkė Kristina Narvilienė, Miesto plėtros departamento, Plėtros planavimo skyriaus vyr. specialistė Indra Bieliūnaitė, taip pat Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos (LKAS) kraštovaizdžio architektė Dovile Ivanauskienė bei praeitų metų konkurso nugalėtojai.

Laimėtojai bus apdovanoti ir pakviesti susitikti su Vilniaus meru, kuris įteiks padėkos raštus.

Konkurso sąlygos:
– Dalyviai el. pašto adresu [email protected]  siunčia nuotraukas su užfiksuotais privačiais ir visuomeninės paskirties gėlynais, kuriuose vyrauja daugiametės gėlės, daugiabučių namų, įmonių, įstaigų ir kitų objektų fasadai, papuošti gėlėmis;
– Dalyviai siunčia ne daugiau kaip 2-4 vieno objekto nuotraukas;
– Nuotraukose turi būti matoma visa aplinkos ar pastato, papuošto gėlėmis ar žydinčiais želdiniais estetika;
– Balsuoti už Jums labiausiai patikusius daugiamečius gėlynus ar žydinčius fasadus bus galima savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle Facebooke.

Nuotraukų vertinimo tvarka:
Nugalėtojai bus renkami atsižvelgus į „patinka“ paspaudimų prie nuotraukos socialiniame tinkle Facebook savivaldybės paskyroje skaičių. Taip pat nuotraukas vertins Žydinčio Vilniaus komisija. Nuotraukos bus vertinamos pagal dvi kategorijas – daugiamečių gėlynų ir žydinčių fasadų.

Kaip ir pernai, dalyviai privalo pateikti užpildytas anketas:
– Objekto kategorija: Daugiamečiai gėlynai / „Žydintys“ fasadai;
– Seniūnijos pavadinimas, adresas: kur yra objektas?
– Nuotraukų skaičius: 2–4;
– Trumpas aprašas: gėlynais rūpinatės bendru sutarimu su šeima, su kaimynais, su kolektyvu, nebe pirmus metus, matėte gerų pavyzdžių, norite sukurti tokią tradiciją, padedate išvykusiems atostogauti prižiūrėti jų gėles, kas ėmėsi iniciatyvos ir kt.

Konkurso eiga:
– Nuotraukų siuntimas: 2017 08 25 – 2017 09 22;
– Nuotraukų vertinimas Facebooke: 2017 08 25 – 2017 09 22;
– Nuotraukas vertina konkurso komisija 2017 09 22 – 2017 09 29;
– Laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimai: 2017 10 01 – 2017 10 10.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.