Po Vilniaus gatves 2 valandas važinėjo neblaivus vairuotojas: vilniečiai net 4 kartus pranešė policijai (video)

Net keli sostinės policijos ekipažai vaikėsi automobilio „Renault Trafic“ vairuotoją – kaip paaiškėjo, neblaivus prie vairo sėdęs vyras, sukėlęs konfliktą degalinėje, apgadino automobilį, taip pat kliudė ir apgadino dar vieną transporto priemonę.

Gruodžio 3 d. apie 18 val. 50 min. sostinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Tūkstantmečio g., Minsko pl. link, pavojingai manevruoja, lenkia bei staigiai stabdo autobusiukas „Renault“, kurį vairuoja galimai neblaivus vairuotojas.

Apie 19 val. 48 min. gautas dar vienas pranešimas, kad Vilniaus r., Rudaminos sen., Kinelių vs., Jašiūnų g., degalinėje, neblaivūs autobusiuko „Renault“ vairuotojas ir keleivis užsipuolė degalinės klientą ir apgadino jo automobilį „Peugeot 508“.

20 val. 25 min. sostinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Dzūkų g., Liepkalnio g. link, automobilį „Renault“ vairuoja galimai neblaivus vairuotojas, o apie tai pranešęs pranešėjas važiuoja iš paskos.

20 val. 26 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Geležinkelio g., „Renault Trafik“ automobilis, vairuojamas neblaivaus vyro, kliudė pranešėjo „Seat Altea“ ir pasišalino Drujos g. link. Prieš pasišalindamas iš įvykio vietos vairuotojas su keleiviu susikeitė vietomis.

Į galimai neblaivaus vairuotojo paieškas įsitraukė keli Kelių policijos skyriaus bei Reagavimo valdybos ekipažai. Automobilis „Renault Trafik“ pastebėtas Dzūkų g. Įjungus mėlynus ir raudonos spalvos švyturėlius bei garsinį signalą policijos pareigūnai keliskart pareikalavo sustabdyti vairuojamą transporto priemonę, tačiau vairuotojas į reikalavimus nereagavo. Persekiojamas automobilis Žirnių ir Liepkalnio g. sankryžą kirto degant draudžiamam raudomam šviesoforo signalui ir nusuko Minsko pl. link. Ties Skaidiškių viaduku Reagavimo valdybos ekipažas jau buvo pasiruošęs ir ištiesęs priverstinio stabdymo priemonę „ežį“ – „Renault Trafic“ nusuko į Aguonų g., Skaidiškėse, ir sustojo.

Pribėgus prie pažeidėjo automobilio ir pareikalavus atidaryti dureles, vyras nereagavo, todėl pareigūnai panaudojo spec. priemonę – teleskopine lazda išdaužė lango stiklą ir iš vidaus atidarė dureles. Vairuotojas aktyviai priešinosi, tačiau netrukus buvo išlaipintas ir patalpintas į pareigūnų tarnybinį automobilį. Nustatyta, kad automobilį „Renaul Trafic“ vairavo vyras (gimęs 1994 m.), jam nustatyta 2,25 prom. Kartu važiavusiam ir taip pat pareigūnams besipriešinusiam vienmečiui keleiviui (gimusiam 1994 m.) nustatyta 1,96 prom.

Abu neblaivūs asmenys pristatyti į policijos komisariatą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.).

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist