Lietuvos naujienos

Planuojamas pasirodymas Sočyje sukėlė klausimų dėl M. Drobiazko pilietybės: dovanas galima atsiimti

Lietuvos šokių ant ledo porai Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui ketinant pasirodyti Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos organizuojamame renginyje, Seime keliamas klausimas dėl M. Drobiazko pilietybės.

Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras sako, kad Lietuvos pilietybė M. Drobiazko buvo suteikta kaip dovana, o ją, pažymi politikas, galima atsiimti. Ypač, akcentuoja S.  Šedbaras, jei Lietuvos pilietybę gavusio asmens veiksmai niekaip nedera su šaliai ypač svarbiais principais. Kaip leido suprasti Seimo narys, garsiausios visų laikų Lietuvos šokių ant ledo poros pasirodymas Kremliaus ruporo žmonos renginyje būtų pakankamas pagrindas pradėti diskusiją dėl 1992 metais suteiktos pilietybės atėmimo.

„Aš kategoriškai smerkiu tokius dalykus. Iš teisinės pusės, aš manau, kad reikia pradėti procedūrą dėl pilietybės atėmimo. Ji kaip dovana buvo suteikta, o dovaną galimą atsiimti“, – Eltai sakė konservatorius.

 

„Aš tikrai būčiau už tai, kad reikėtų pasvarstyti šį klausimą. Jeigu trūksta teisinių mechanizmų, tai juos galima patobulinti. Bet žmogus, kuris gauna pilietybę kaip tam tikrą dovaną, tikrai ja turi naudotis tinkamai“, – pridūrė S. Šedbaras.

Pasak jo, Prezidentūra, kaip atsakinga institucija, šį klausimą galėtų jau pasvarstyti.

„Aš manau, kad šioje vietoje reikėtų Prezidentūrai pasvarstyti šį klausimą“, – teigė Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas.

 

Penktadienį Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona T. Navka socialiniuose tinkluose paskelbė, kad Lietuvos šokių ant ledo pora ketina pasirodyti Rusijos mieste Sočyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Pilietis
Pilietis
1 mėnesį

Šedbarai, pasakyk, kaip efektyviai išnaudoti energetinius isteklius, kaip sumazinti sildymo kainas, kaip nedegint mazuto ir neteršti gamtos……Išsiaškink, kodel Vilnius dar neturi biokuro elektrinės ir kas del to kaltas……inicijuok atitinkamus procesus. Drobiasko mat Lietuvos problema tapo- kur nori ten čiuožinėja

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button