Paskelbta, kaip atrodys referendumo balsavimo biuletenis

Komentarai 12

 1. arabas says:

  ta/tun idomu ar tave nuteis konservatoriai.as parasiau,kad gemarojai ikure partija,kad galetu iteisinti viesas orgijas ir mane uzblokavo.atseit zmoniu grupes izeidimas.tu tratini kelnes nusileides ant musu ir tau nieko.

 2. Rasa says:

  Nu brudai, brudai! Ar turiu galimybę dalyvauti prezidento rinkimuose, o Lietuvos parazitų referendume nedalyvauti?

 3. Tai says:

  privalomasis referendumas dėl daugybinės pilietybės įteisinimo, iš pagrindinio šalies įstatymo išbraukiant draudimą turėti dvigubą pilietybę.

 4. Tai ne kas kita says:

  o privalomasis referendumas dėl daugybinės pilietybės įteisinimo, iš pagrindinio šalies įstatymo išbraukiant draudimą turėti dvigubą pilietybę. Manipuliacija tokia pati kaip ir balsuojant dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo – niekas neturi suprasti esmės, bet išoriškai turi atrodyti lyg ir padoriai.

 5. tau/tun says:

  O KODEL NERA LANDSBRGIO PAVARDES .KREMLINIAI ,KARABASINIAI ,KOMUNISTAI ,NETURES KA ISBRAUKTI IR APKALTINTI ,NETVARKAAAA.,

 6. Nnn says:

  Neaiškiai klausimas suformuluotas, klaidinančią.

 7. Vilnietis says:

  O tai kiek % reikia surinkti referendumui? Ar užteks ir iki 50%? Kažkoks, matomai, melas slypi? Neina žmonės balsuot, netiki balsavimo rezultatais..

 8. g says:

  Niekada neinu balsuoti, šitoje melo skylėje balsuoti beprasmiška.

  • vilimantas says:

   Kiek būti kvailam ,kad reikia girtis?

 9. 000 says:

  Tik NE.

 10. tai bent says:

  Manipuliavimas. Tikintis, kad dalis balsuotojų nebus atsivertę naikinamojo straipsnio. Neprimenant, koks yra dabar galiojantis straipsnis, naujai siūlomas straipsnis atrodo visai logiškas, todėl klaidingai ir šališkai skaltina už jį balsuoti(pritarti), nesukant galvos.
  Siekiant objektyvumo (ir nesiekiant patraukti nesusigaudančius ar abejingus) Turi būti pateikti abu straipsniai ir klausiama KURIS TINKAMESNIS. Nežiūrint to, jau skelbia : “referendumu priimtą ” įstatymą !!!. Rezultatas žinomas? Jau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist