Lietuvos naujienos

Pašilaičiuose iškilsiančios šventovės vietoje bus pašventintas kryžius

Vilniaus Pašilaičių mikrorajone iškilsiančios Šv. Jono Pauliaus II bažnyčios vietoje bus pašventintas kryžius.

Kryžiaus autoriaus Juozo Kavaliausko teigimu, kryžius sukurtas pagal šventojo Jono Pauliaus II pastoralą, kuriuo popiežius rėmėsi savo ganytojiškų kelionių bei liturginių tarnysčių metu.

Pasak Vilniaus arkivyskupijos kurijos, bus galima pamatyti ir kertinį būsimos bažnyčios akmenį, atgabentą iš gimtojo Jono Pauliaus II miesto – Vadovicų Lenkijoje.

 

Rugsėjo 4-ąją dvidešimt penktąsias šv. Jono Pauliaus II kelionės Lietuvoje metines minintys tikintieji taip pat kviečiami į Sielovados centro atidarymą Laisvės prospekto 88 numeriu pažymėtose patalpose ir susipažinti su naujosios parapijos, kurios teritorijoje arkivyskupija stato katalikišką mokyklą, vizija.

Kaip teigia minėjimo organizatorius Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas kun. Žydrius Kuzinas, prieš 25-erius metus Lietuvoje apsilankęs Šventasis Tėvas žmones sustiprino tikėjimo ir laisvės kelyje, todėl naujosios parapijos steigimas ir mokyklos kūrimas yra svarbus veiksmas, padėsiantis atverti duris Kristui ne tik į naująją bažnyčią ar katalikišką mokyklą, bet dar svarbiau – į kiekvieną širdį, alkstančią meilės ir vilties.

Besikuriančioje Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II parapijoje, esančioje Pašilaičių mikrorajone, jau prasidėjo parengiamieji katalikiškos mokyklos statybos darbai. Planuojama, kad naujoji mokykla duris atvers 2019 metų rugsėjį.

 

Ieva Urbonaitė-Vainienė Eltos korespondentė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button