Lietuvos naujienos

Pandemijos paveikti menininkai ir kūrybininkai kviečiami dalyvauti “Tech Arts” kūrybinių industrijų inkubatoriuje

Šiuolaikinės meno asociacijos kūrybinių industrijų centras „Pakrantė“ kviečia jaunuosius menininkus ir kūrėjus dalyvauti beveik keturių mėnesių kūrybiniame projekte – „Tech Arts kūrybinių industrijų inkubatorius“.

Dėl pandemijos padarytos žalos meno sektoriuje, projekto organizatoriai telkiasi vardan vieno tikslo – padėti kūrybiškiems protams nutiesti tiltus tarp meno ir verslo. Ši programa bus skirta jauniesiems menininkams bei kūrybinių industrijų atstovams, kuriantiems architektūros, dizaino, fotografijos, mados, scenografijos, leidybos bei šiuolaikinio meno srityse. 

Inkubatorius taps nepamainoma pagalba kūrėjams, kuriems reikalingos tiek meno, tiek verslo ar vadybos žinios. Baigę kelis mėnesius truksiančią programą, kūrybininkai įgis žinių, kokius žingsnius turės atlikti norint, kad jų sukurtas produktas ar paslauga pasiektų rinką bei suteiktų pastovias pajamas.

 

Programa susidarys iš šių dalių: projekto artikuliavimas, projekto atlikimas ir sukūrimas bei projekto komercializavimo strategijos parengimas. Į inkubatorių dalyviai gali registruotis svetainėje www.techarts.lt iki šių metų rugsėjo 4 d. 

Savo kompetencijomis ir žiniomis dalinsis bei komandoms mentoriaus: menininkas Robertas Narkus, „Lamų slėnio“ įkūrėjas Elas Ramanauskas, verslininkas ir dizaineris Ignas Survila, kino prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė, architektas Aurimas Sasnauskas bei kiti savo srities profesionalai.

Kūrybinių industrijų inkubatorius – tai pelno nesiekiantis projektas, kuris taps didžiule galimybe meno atstovams išgyventi šį sunkų pandemijos laikotarpį ir įgyti žinių, kurios taps raktu į verslo sėkmę.

 

Projekto dalyviai visų kūrybinių dirbtuvių metu galės nemokamai reziduoti šiuolaikinio meno centre “Pakrantė”. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button