Lietuvos naujienos

NVSC: jei COVID-19 liga susirgę nedelsdami neužpildys anketos, sąlytį turėjusių izoliavimas ir nedarbingumo išdavimas strigs

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta koronavirusinė infekcija (COVID-19 liga), turi užpildyti anketą https://atvejis.nvsc.lt/ ir pateikti ne tik epidemiologinius duomenis apie save, bet ir nurodyti sąlytį turėjusius šeimos narius. Jei užsikrėtęs žmogus to nepadarys, artimieji nebus įtraukti į izoliuotų asmenų sąrašą, o tai reiškia, kad jie negalės kreiptis ir dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo, sakoma NVSC pranešime.

Kitaip tariant, jei žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, neužpildys anketos https://atvejis.nvsc.lt/, strigs ir su juo sąlytį turėjusių žmonių izoliavimo ir nedarbingumo jiems išdavimo procesas.

Taip pat svarbu ir tai, kad, jei žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, dels užpildyti anketą ir, pavyzdžiui, tai padarys ketvirtą dieną po teigiamo tyrimo rezultato gavimo, tai tie žmonės, kurie bus įtraukti į sąlytį turėjusių asmenų sąrašą, informaciją apie taikomą izoliaciją gaus pavėluotai ir turės labai mažai laiko kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – tai būtina padaryti iki izoliacijos pabaigos.

 

„Jeigu susirgęs žmogus nespės laiku užpildyti anketos, jo artimieji negalės gauti nedarbingumo pažymėjimo. Tad jeigu Jūsų šeimos narys susirgo COVID-19, paraginkite jį pildyti anketą kuo greičiau, kad kiti procesai taip pat vyktų sklandžiai. Ar taip bus, šiuo metu labiausiai priklauso nuo susirgusiojo veiksmų“, – primena specialistai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
42 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Nusivilusi
Nusivilusi
4 mėnesius

Sirgo dukra, susiradome anketas internete, uzpildziau visos šeimos (4 asmenų) per e valdžios vartus uzpildziau, kad reikia biuletenio, informavau darbdavį, kad biuletenis. Paskambino iš NVSC po 3 dienų informavo, kad biuletenis nepriklauso, nes PGR sekmadienio, o ne pirmadienio. Po 7 dienų paskambino aiškintis kontaktų ir paklausti, ar izoliuojames, sakė biuletenis priklauso ne nuo PGR datos, o nuo tada kai vaikui atsirado temperatūra… NVSC kontaktuose vienas tel Nr “ant” 30 darbuotojų, prisiskambinti neįmanoma, paskambina iš mobilių, konsultuoja skirtingai. LIŪDNA. Nėra pasitikėjimo žmonėmis, beprasmis anketų pildymas, po to skambina ir to paties klausia , gaila NVSC darbuotojų, nes visko žinoti negali. Vadinasi… Skaityti daugiau

Mergina
Mergina
4 mėnesius

Turėjau kontaktą su sergančiu asmeniu,jis ir aš užpildžiau į nvsc anketas ir jokios žinutės apie izoliavimasi ar dėl nedarbingumo išdavimo negavau. Prisidaro sistemų,o paskui nežino kaip jas koordinuoti. Kažkokia nesamonė.

Jonas
Jonas
4 mėnesius

Jau 7 para laukiam su dukra žinutės (anketa užpildyta) iš NVSC, kad turėtume izoliuotis. Laukiu ir žinutės, kad izoliacija sutrumpinta – prašymą pateikiau. Nieko. Tai jeigu būtų reikėję biuletenio…. Neveikia sistema. Ir ne mums vieniems…

Sirgau
Sirgau
4 mėnesius

Totalus mėšlas. Neseniai sirgau pati. Kol sulaukiau testo, jau labai prastai jaučiausi, o kol gavau atsakymą, jau tik lovoje gulėjau ir taip visą savaitė. Apie jokią anketą negalėjau net pagalvoti. Idiotų šaika.

Covi
Covi
4 mėnesius

Susirgęs guli reanimacijoj.Kaip jis užpildys anketą???
Juokdariai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button