Šio rudaplaukio istorija kaip ir daugelio niekam nereikalingų šunelių. Skaitant ją ir žvelgiant šiam jaunuoliui į akis, noris rėkti – žmooooonėėės, sterilizuokite savo augintinius, tai nereikės mėtyti jų palikuonių – jie gi gyvi, jaučiantys sutvėrimai, jiems reikalingas žmogus, šeimininkas, kuris padėtų ne tik išgyventi, bet ir gyventų gyvenimą su juo drauge.

Visai neseniai VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) gavo pranešimą, kad netinkamomis sąlygomis Vilniuje laikomas šuo. Šuo laikomas neaiškiame voljere, pririštas prie medžio, būda yra iš kelių šiferio lakštų, neaišku, ar turi vandens bei maisto, cypia, inkščia.

GGI kreipėsi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, kuriai atlikus patikrinimą, paaiškėjo, kad laikomas šuo, mišrūnas, patinas, šviesiai rudos spalvos, pagal išvaizdą jaunas, apie trejų metų amžiaus, vidutinio įmitimo, šalia tariamos būdos padėtas indas su vandeniu, pririštas 3 metrų grandine prie medžio, šalimais pastatyta plastikinė dėžutė (gyvūno gabenimo narvas) pridengta šiferio lapu. Išsiaiškinta, kad šuo pas asmenį, kuris rūpinosi juo, atklydo prieš kelias savaites, o asmeniui pagailus gyvūno, jį priglaudė, rūpinosi pagal turimas galimybes. Asmens socialiniai įgūdžiai nėra pakankami tinkamai rūpintis priglaustu gyvūnu, ar surasti jam kitus namus, tad gyvūnas buvo perduotas į Vilniaus gyvūnų globos namai.

CGI prašo žmonių pagalbos ir padėti šiam šuneliui surasti naujus namus.

Šuo labai energingas, bet ką norėti iš šuns, kuris neturi su kuo ir kur tą energijos perteklių išlieti. Šunelis kolkas ir antkaklių nemėgsta, šį užsegus ir palikus, jį tučtuojau sugraužia. Bet į lauką ir žmogaus draugiją jis labai mėgsta, o šunų draugijos deja ne. Trejų metų amžiaus, sterilizuotas, vakcinuotas bei ženklintas mikroschema, šis patinėlis ieško žaidimų partnerio, draugo pasivaikščiojimams, šeimos nario, kuris išmokys jį gyvenimo namuose įgūdžių, padės socializuotis.

Padėkime surasti šiltus ir gerus namus šiam gražuoliui! Galbūt Jus pavergs šio ruduko žvilgsnis? Jei ne – pasidalinkite žinia.

Dėl šuniuko įsišuninimo prašome tiesiai kreiptis į Vilniaus gyvūnų globos namai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.