Naujasis Vilniaus administracijos direktorius Povilas Poderskis žada siekti, jog visi savivaldybės biurokratiniai procesai būtų perkelti į elektroninę erdvę, taip pat sieks skaidrinti savivaldybės vykdomus viešuosius pirkimus.

Trečiadienį sostinės administracijai pradedėjęs vadovauti 27-erių informacinių technologijų specialistas interviu BNS tikina, kad jo amžius ar tai, jog yra kaunietis, netaps kliūtimi naujosiose pareigose. Jis taip pat sako, kad augant Vilniaus miestui darbuotojų savivaldybėje neturėtų mažėti. Jis taip pat įvardija ir būsimą pavaduotoją – buvusį Ūkio ministerijos bei vėliau ir Vilniaus universiteto kanclerį Gediminą Miškinį.

Kokie bus pirmieji darbai savivaldybėje, ar administracijos laukia pertvarka?

Šią savaitę išsikėliau tikslą fokusuotis į tai, ką reikia perimti, kad procesai nenutrūktų, neužsistovėtų, vyktų sklandžiai. Stengdamasis išlaikyti tęstinumą tą ir turiu padaryti – reikia susipažinti su kolektyvu, susikalbėti, susižiūrėti. Beje, visus savo susitikimus skelbsiu viešai. Šiandien važiuoju ir į Viešųjų pirkimų tarnybą aptarti eilę problemų, kurios susidariusios su pirkimais. Bandysime jas spręsti sistemiškai, kad išmoktumėme pamokas ir klaidos nesikartotų. Taip pat nuo gruodžio 1-osios nebepasirašinėsiu dokumentų popieriuje, nebent tai bus imperatyviai reikalaujama iš kitų institucijų ar gyventojų, kurie prašys tą padaryti popieriniu būdu. Kalbėjomės jau su skyriais dėl potencialių rizikų ir ką reikia dar nuveikti. Akivaizdu, kad dabar darbo yra labai daug dubliuojama ir jei visus procesus darysime tik elektroninius, to darbo sumažės, atsilaisvins rankos, bus galima daryti daug kitų dalykų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.