Šeštadienį vakare ir naktį į sekmadienį Lietuvos kelių policijos tarnybai Vilniuje įkliuvo aštuoni girti vairuotojai. Trims už didesnį nei 1,5 prom. girtumą iškeltos baudžiamosios bylos, teismas greičiausiai konfiskuos šių vairuotojų automobilius. Veikiausia bus konfiskuotas ir apie 150 tūkst. eurų kainuojantis BMW, sustabdytas Vilniaus senamiestyje.

12 Reidui tik prasidėjus apie 15-ą val. prie Vilniaus esančiuose Zujūnuose įkliuvo visai girtas „Mercedes-Benz“ vairuotojas. Jis įpūtė 2,85 ir 2,65 prom. Tai sunkus girtumas, už tiek keliama baudžiamoji byla.

Daugiausiai pažeidėjų sustabdyta Liepkalnio gatvėje. Čia pirmiausia įkliuvo „VW Passat“ vairuotoja. Ji buvo blaivi, tačiau neturi teisės vairuoti. Moteris anksčiau už šiuos pažeidimus bausta jau 22 kartus. Dėl tiek padarytų pažeidimų ji tikriausiai niekada ir nebegalės įgyti teisės vairuoti. Šį kartą bus konfiskuotas jos automobilis.

„Toyota“ vairuotojas įpūtė 1,03 ir 0,99 prom. Tai lengvas girtumas, už tiek gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda ir mažiausiai metams bus atimtas pažymėjimas.

Užmiesčio link važiavęs „Peugeot“ vairuotojas policijai nesustojo, pareigūnai vairuotoją prisivijo prie sankryžos su Minsko pl. Vyras teisinosi nematęs policininkų. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė 2,65 prom. – tai sunkus girtumas. Vairuotojas sakė išgėręs vieną butelį alaus. Ant kojų sunkiai bepastovintis senukas aiškino, kad turi nuvažiuoti iš darbo pasiimti žmonos. Antru bandymu vairuotojas įpūtė mažiau, 2,42 prom. – tai vidutinis girtumas, tačiau nuo baudžiamosios bylos tai neišgelbės.

Liepkalnio g. sustabdyta „VW Polo“ vairuotoja įpūtė 0,91 ir 1,23 prom.

Jaunas „Volvo“ vairuotojas įpūtė 0,92 ir 0,99 prom. Kartu važiavusieji draugą paliko vieną, šis sunkiai tramdėsi, šaukė, rodė nepadorius gestus.

Liepkalnio gatvėje įkliuvo dar vienas blaivus, tačiau teisės vairuoti neturintis vyras. Tokių pažeidimų vyras padaręs ir anksčiau, todėl greičiausiai bus konfiskuotas automobilis.

Liepkalnio gatvėje neprivažiavęs reido sustojo „Audi“, iš jo išlipę žmonės paspruko. Reidui čia pasibaigus vienas pareigūnų  ekipažas slapčia patykojo netoli paliktos mašinos. Prie „Audi“ porelė grįžo, įsėdo važiuoti. Dzūkų gatvėje „Audi“ vairuotojas sustabdytas, jis įpūtė 0,70 ir 0,52 prom. Lengvai apgirtęs vairuotojas neturi teisės vairuoti, todėl dar bus konfiskuotas ir automobilis.  

Dar vienas lengvai apgirtęs ir teisės vairuoti neturintis vyras įkliuvo Upės gatvėje. BMW vairuotojas įpūtė 0,58 ir 0,59 prom.

Prieš vidurnaktį Vilniaus senamiestyje, Rūdninkų gatvėje, policija sustabdė maždaug prieš trejus metus pagamintą BMW M8. Vairuotojas įpūtė  1,79 ir 1,87 prom. Už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla, konfiskuojamas ir automobilis. Naujas BMW M8 kainuoja apie 170 tūkst. eurų.

Prabangus automobilis buvo išvežtas į policijos aikštelę.

Žygimantų gatvėje įkliuvo du teisės vairuoti neturintys pažeidėjai. „Bolt Drive“ automobiliu važiavusi mergina išvydusi policiją pasistatė automobilį ir bandė nueiti. Paaiškėjo, kad teisė vairuoti iš jos atimta.

O čia pat įkliuvęs „Lexus“ vairuotojas niekada ir nebuvo įgijęs teisės vairuoti.

Šaltinis: TV3.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

48 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist