Vilniaus universiteto Teisės klinika vykdo projektą „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“, kuriuo siekiama įdiegti nuotolinio konsultavimo sistemą, atidarant prieigos taškus įvairių regionų seniūnijose, bibliotekose ir mokyklose.

Vienas iš tokių taškų – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Atlikite vos kelis žingsnius ir gaukite teisinę konsultaciją nuotoliniu būdu:

  1. tapkite Nacionalinės bibliotekos skaitytoju; atkreipkite dėmesį, kad įsigyti skaitytojo pažymėjimą galima ne tik bibliotekoje, bet ir elektroninių paslaugų portale www.ibiblioteka.lt; Nacionalinėje bibliotekoje galioja ir kitų LIBIS tinklui priklausančių bibliotekų pažymėjimai;
  2. rezervuokite susitikimų kambarį privačiai konsultacijai; lankytojai, turintys galiojantį Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimą, susitikimų kambariu 2 val. per dieną gali naudotis nemokamai; rezervuodami kambarį nurodykite susitikimo tikslą („VU Teisės klinikos teisinei konsultacijai“);
  3. įsitikinę, kad yra laisvų susitikimo kambarių jums tinkamu metu, rezervuokite laiką teisinei konsultacijai.

Kyla klausimų? Atvykite į Nacionalinės bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) Socialinių mokslų skaityklą ir joje dirbanti bibliotekininkė padės jums susisiekti su VU Teisės klinika.

Daugiau informacijos apie VU teisės kliniką rasite čia ›

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.