Lietuvos naujienos

Muzikalus Vilniaus miesto mero ir choro „Vilnius“ sveikinimas Lietuvai

Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius drauge su choru „Vilnius“ paruošė ypatingą muzikinį sveikinimą Lietuvai artėjančios Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Šiai reikšmingai šventei paminėti buvo pasirinktas svarbiausias ir prasmingiausias mūsų šaliai kūrinys – Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“.

Sveikinimo idėja, sujungti choro „Vilnius“ dainininkų ir Vilniaus savivaldybės darbuotojų balsus kilo neatsitiktinai. Lietuva – brangiausia, svarbiausia, mylimiausia, JI – Tėvynė, vienijanti mus visus. Šio sveikinimo iniciatoriai – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir didelę muzikinę patirtį sukaupęs choro „Vilnius“ vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas. Galimybė muzikaliai pasveikinti Lietuvą sudomino gausų būrį Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų, kurie baigę darbą, neskubėjo namo ir su malonumu prisidėjo prie choro pasirodymo ir tapo jo dalimi. Giedamas valstybės himnas sujungė šventiškai nusiteikusius žmones, šiuolaikiško, urbanistinio stiliaus pastatą pripildė patriotiškumo ir pasididžiavimo emocijomis.

Kovo 11-oji – svarbi diena visai šaliai. 1990 metais Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos uždėtas parašas ant Lietuvos nepriklausomybės atstatymo akto mums suteikė teises „rinktis“ ir „reikšti“. Reikšti savo nuomonę ir rinktis tą kelią, kuriuo norime eiti. Suteikė teisę ginti savo įsitikinimus ir vertybes.

 

„Šią, Lietuvai svarbią dieną, patriotiškumo jausmas dar labiau sustiprėja, kyla noras vėl praskleisti istorijos puslapius, prisiminti ir didžiuotis narsa, tvirtybe, kuri užkoduota kiekvieno lietuvio genuose. Iš esmės visa, kas svarbiausia, ir pasakyta mūsų valstybės himno žodžiuose“ – kalbėjo choro „Vilnius“ vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

„Mes esame patys stipriausi ir drąsiausi, mes atkūrėme savo nepriklausomybę. Reikia džiaugtis ja! Su Kovo 11-ąja, vilniečiai! “, – sveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button