Lietuvos naujienos

Musulmonų bendruomenė tęsia gražią tradiciją – po Naujųjų sutiktuvių tvarkė sostinę

Lietuvoje veikianti asociacija “Ahmadija”, musulmonų bendruomenė, jau trečius metus iš eilės surengė savanorišką akciją sutvarkyti Vilniaus miestą (Katedros aikštės aplinką) po Naujųjų metų.

Žmonėms baigus švęsti, asociacijos nariai savanoriškai ėmėsi švarinimo darbų. Griebė šiukšlių maišus ir pradėjo tvarkyti aplinką. Šio projekto tikslas yra savanorystės skatinimas – dirbti savo rankomis, kurti galimybes žmonėms aktyvai, švariai ir prasmingai sutikti naujus metus, miesto gražinimas, visuomenės gerovės bei tvarkos populiarinimas. Šiuo projektu siekiama taikos, socialinės harmonijos, tarpusavio pagarbos stiprinimo, skirtingų individų suvokimo. Miestas, šalis yra namai, o namus tūrėtų tvarkyti visi.

Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva

Asociacija “Ahmadija” yra pripažinta ir gerai žinoma kaip taikos skleidėja visame pasaulyje. Jos šūkis yra: “Mylėk kiekvieną, nekęsk nė vieno.”

 

Asociacija “Ahmadija” nori tokią gražią ir naudingą Naujųjų metų tvarkymosi akiją, kuri vyksta daugelyje šalių, tokių kaip Vokietija, Anglija, Kanada, JAV ir kt. išpopuliarinti ir Lietuvoje. Geros idėjos vedami pirmąją tvarkymosi akciją asociacija “Ahmadija” surengė 2017 metų pirmąją dieną. Tada dalyvavo tik 7 savanoriai. O šiais metais buvo sulaukta net 25 piliečių. Norint, kad tai taptų tęstiniu projektu, kviečiama kitais metais visus vilniečius bei miesto svečius prisijungti prie miesto aplinkos tvarkymo, savanoriavimo populiarinimo bei socialinės gerovės.

Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Asociacija Ahmadija Lietuva
Nuotr.: Asociacija Ahmadija Lietuva
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button