Gegužės pabaigoje abiturientai renkasi į paskutines pamokas. Kai kurios mokyklos paskutinio skambučio šventę rengia jau šiomis dienomis.

Paskutinio skambučio šventės proga visus abiturientus sveikina Monika Navickienė, laikinai einanti švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas. 

„Kiekvienam nuoširdžiai linkiu sėkmingo kelio – kokį bepasirinksite, kokio norite jūs. Linkiu, kad išmoktos gyvenimo pamokos vestų pirmyn, augintų, skatintų atrasti ir tobulėti. Tačiau nepamirškite, kad nebūtina įkopti į pačias tobuliausias viršukalnes – esate vertingi tokie, kokie esate.

Linkiu, kad mokyklos duris užvertumėte su padėka savo tėveliams ir mokytojams. Jie jus palaiko, drąsina, jaudinasi kartu su jumis.

Tikiu, kad kiekvienas turite savo mylimą mokytoją, kuriam esate dėkingas ar dėkinga už tą auginantį mokytojo ir mokinio santykį, už paskatinimą eiti mėgiama profesine kryptimi, nuoširdžią pagalbą.     

Linkiu sėkmingos egzaminų sesijos ir lengvų tolesnių pasirinkimų. Realizuokite savo gabumus, atraskite savo pašaukimą ir sritis, kuriose jaučiatės laimingi. Ir niekada nieko nebijokite“, – sakoma ministrės sveikinime.

Šiemet mokyklas baigia 26,8 tūkst. abiturientų: 22,1 tūkst. bendrojo ugdymo ir 4, 7 tūkst. profesinėse mokyklose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist