Lietuvos naujienos

Migracijos departamente nuo pirmadienio bus atnaujintas piliečių priėmimas gyva eile

Migracijos departamentas nuo pirmadienio, rugpjūčio 22 d., atnaujins piliečių aptarnavimą gyva eile visuose klientų aptarnavimo padaliniuose.

Atsižvelgdamas į tai, kad didžiausias klientų srautas aptarnaujamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, Migracijos departamentas skelbia šiuose miestuose rugpjūčio mėnesį klientus aptarnausiąs ilgiau darbo dienomis ir savaitgalį: pirmadieniais–ketvirtadieniais 7.30–18.30 val., penktadieniais 7.30–17.15 val., šeštadienį ir sekmadienį 7.30–16.30 val. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą pasų išdavimą, rugpjūčio mėnesį bus priimami prašymai išduoti ar pakeisti pasą tik bendra tvarka (per 1 mėnesį, paslaugos kaina – 43 Eur).

Norintiems pasą užsisakyti ypatingos skubos tvarka, t. y. tą pačią dieną, gyvos eilės galimybė kaip ir anksčiau išlieka tik Vilniuje (Vytenio g. 18), šios paslaugos kaina – 190 eurų ir ši paslauga bus teikiama tik darbo dienomis.

 

Migracijos departamentas pažymi, kad asmens tapatybės kortelės ir toliau bus išduodamos įprasta tvarka (per 1 mėn., 5 d. d. ar 1 d. d.): tiek aptarnaujant gyva eile bet kuriame Migracijos departamento klientų aptarnavimo padalinyje, tiek iš anksto rezervavus apsilankymo laiką ir vietą.

Migracijos departamentas prašo klientų, kurių paso ar asmens tapatybės kortelės galioja ilgesnį laiką, neskubėti į departamentą atvykti gyvai, kadangi dėl didelio klientų srauto gali susidaryti eilės. Tokiems klientams siūloma iš anksto rezervuoti vizitą Migracijos departamento svetainėje, rekomenduojama reguliariai tikrinti Migracijos departamento vizitų rezervacijos sistemą dėl atsilaisvinusių laikų, kadangi neretai klientai, pasikeitus planams, vizitus atšaukia. Atkreipiamas dėmesys, kad registruotis vizitui telefonu galimybės nėra.

Primenama, kad dėl asmens dokumento išdavimo ar keitimo galima kreiptis į bet kurį Migracijos departamento klientų aptarnavimo padalinį nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

 

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button