Lietuvos naujienos

Migracijos departamentas pradeda teikti kurjerio paslaugą

Migracijos departamentas nuo rugsėjo 5 d. pradeda teikti kurjerio paslaugą – už papildomą mokestį asmens dokumentai galės būti pristatyti į pageidaujamą vietą arba palikti kitame skyriuje, nei pateiktas prašymas, antradienį pranešė įstaiga.

Jos pranešime skelbiama, kad klientų pageidavimu, asmens tapatybės kortelė, jei ji be e. parašo sertifikato, arba pasas galės būti pristatyti nurodytu adresu Lietuvoje ir įteikti per kurjerį. Ši paslauga kainuos 9,99 Eur.

Paslauga teikiama tik kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo (keitimo) bendra tvarka, paslaugos mokestis taikomas už atskirai kiekvienam užsakomam dokumentui. Svarbu žinoti, kad kurjerio paslauga nebus teikiama tokiais atvejais:

 

kai Lietuvos Respublikos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas išduodamas pirmą kartą;

kai pilietis pageidauja asmens dokumentą gauti skubos tvarka, t. y tą pačią dieną, per 1 darbo dieną ar 5 darbo dienas;

prašymo išduoti asmens tapatybės kortelę teikimo metu pilietis išreiškė pageidavimą, kad asmens tapatybės kortelėje būtų įrašytas asmens elektroninės atpažinties sertifikatas ir kvalifikuotas elektroninio parašo sertifikatas;

 

asmuo neturi galiojančio asmens dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės – t. y. jį pametė, jis pavogtas arba jo galiojimas baigėsi seniau nei prieš mėnesį).

Taip pat atsiranda galimybė pasą ir asmens tapatybės kortelę atsiimti ne tame pačiame Migracijos departamento padalinyje, kuriame teikiamas prašymas, o kitame kliento pasirinkimu, t. y. klientas prašymo pateikimo metu turės nurodyti, kuriame skyriuje pageidauja atsiimti dokumentą.

Naujovės pasą užsisakant skubos tvarka, t. y. tą pačią dieną 

 

Kreipiantis dėl paso ypatingos skubos tvarka (tą pačią dieną) pasą gyvoje eilėje bus galima užsisakyti ne tik Vilniuje, kaip kad buvo iki šiol. Dėl paso išdavimo tą pačią dieną galima kreiptis iki 12 val. pvz., Klaipėdoje, o jį atsiimti tą pačią dieną po 15 val. Vilniuje.  Atsiėmimas galimas tik Vilniaus mieste. Paso ypatingos skubos tvarka, t. y. tą pačią dieną paslaugos kaina – 190 Eur. Atkreiptinas dėmesys dėl laiko pasą užsisakant tą pačią dieną:

jeigu prašymas pateiktas iki 9 val. – atsiimti galima tą pačią dieną Vilniuje nuo 11 val.;

jeigu prašymas pateiktas 9–12 val. – atsiimti galima tą pačią dieną Vilniuje nuo 14 val.

 

ELTA (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button