Lietuvos naujienos

Miesto erdvių kūrėjai ir aktyvistai renkasi į Co-Urbanism renginį 

Balandžio 7 d. Vilniuje startuoja kasmetinis renginys „Co-urbanism“, suburiantis aktyvius urbanistus, architektus, kartu su bendruomenėmis kuriančius menininkus, miesto žaidėjų kūrėjus, miesto problemas analizuojančius žurnalistus bei miesto administracijos atstovus. Šių metų renginys skirtas įtraukiam miesto erdvių vystymui. Pranešėjai pristatys konkrečius vietovių gaivinimo kartu su bendruomenėmis atvejus bei neformalaus ugdymo iniciatyvas, skirtas miesto pažinimui, o taip pat diskutuos aktualiausias miesto problemas – tarp jų paminklų įrengimus miesto erdvėse.

Pasak renginio organizatorės, miesto žaidimų ir tyrimo laboratorijos Laimikis.lt kuratorės Jekaterinos Lavrinec, „Co-urbanism“ unikalus tuo, kad suburia praktikus ir skirtas dalinimuisi praktiniais metodais ir iššūkiais, kurie aktualūs ne tik erdves gaivinantiems specialistams, bet ir kiekvienam aktyviam miestiečiui. Renginio formatas – koncentruoti praktiniai pranešimai. Pasak organizatorių, tai unikali galimybė per vieną dieną sužinoti apie aktualiausias tendencijas įtraukaus miesto vystymo srityje, ir susipažinti su praktiniais erdvių gaivinimo ir gyventojų įtraukimo į miestą pagerinančias veiklas metodais.

 

Šiais metais renginys organizuojamas jau trečią kartą ir suburia dalyvius iš viso Baltijos regiono, atvažiuoja pranešėjai iš Rygos, Kauno, Sankt-Peterburgo. Renginio kalba – anglų, įėjimas – atviras. Vieta: konferencijų salė Swedbanke, Konstitucijos 20 A. Vilnius.

Renginio programa: http://laimikis.lt/co-urbanism-2017/. Daugiau informacijos apie pranešėjus, jų vykdomas iniciatyvas galima sužinoti iš facebook įvykio „Co-urbanism 2017“ (https://tinyurl.com/ljw4nqz).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button