Nuo pradėjusių metų gruodžio pradžios Lukiškių aikštėje veikiančioje Vilniaus čiuožykloje pamokas veda ukrainietis Jegoras Bezuglij. Ledo ritulininkas ne tik supažindina sostinės gyventojus ir jos svečius su čiuožimo subtilybėmis, bet ir atstovauja Vilniaus „Hockey Punks“ klubui Lietuvos čempionate.

„Man iš tiesų labai patinka dirbti Vilniuje ir čia gyventi. Į Vilnių pirmą kartą atvykau praėjusią vasarą, nes čia buvo mano tėvas ir aš norėjau jį aplankyti. Šis miestas mane sužavėjo“, – sakė J. Bezuglij.

Vilniaus čiuožykla daugiau nei tris mėnesius veikia pačiame Lietuvos sostinės centre – Lukiškių aikštėje. Tai sukelia specialius jausmus ir svečiui iš Ukrainos.

„Taip, galima sakyti, kad jausmas dirbti Vilniaus centre yra ypatingas. Man tai didelis malonus, džiaugiuosi šiomis akimirkomis“, – teigė J. Bezuglij.

Sportininkas džiaugėsi, kad vilniečiai yra labai draugiški ir darbas su jais yra malonus.

„Žinoma, vilniečiai klauso manęs, nori ir stengiasi išmokti čiuožti taisyklingai. Jie drąsiai uždavinėja įvairius klausimus apie čiuožimą. Man patinka Lietuvos žmonės. Galiu pasakyti, kad Vilniaus žmonės yra labai darbštūs ir įdomūs“, – pasakojo ledo ritulininkas.

VšĮ „Sveikas miestas“ primena, kad atvira čiuožykla Vilniuje veiks iki kovo 11 dienos, o Kaziuko mugės metu numatoma speciali programa.

Penktadienį 18.15 val. vyks nemokamas čiuožimo seansas ir čiuožimo technikos pamoka su Vilniaus „Hockey Punks“ akademija, šeštadienį 13.45 ir 15 val. bus galima nemokamai mokytis dailiojo čiuožimo su „Ledo magija“, o sekmadienį 11.15 ir 17.30 val. čiuožimo paslaptis vėl bus galima aiškintis su „Hockey Punks“ akademijos atstovais.

Išankstinė registracija į  šiuos čiuožimo seansus nėra vykdoma. Kaziuko mugės metu bus galima čiuožti nemokamai paminėtų seansų viršuje metu nemokama, atsistojus į gyvą eilę vietoje, prie pačiūžų nuomos kupolo. Vienu metu čiuožykloje galės čiuožti 85 čiuožėjai.

Pats J. Bezuglij džiaugėsi prisijungęs prie „Hockey Punks“ šeimos ir tikisi, kad su galės padovanoti Vilniui Lietuvos čempionų vardus.

„Man labai patinka žaisti „Hockey Punks“ komandoje. Galiu pasakyti, kad klubas eina teisinga kryptimi vystydamas ledo ritulį. Komandos vadovai Šarūnas Kuliešius ir Mindaugas Kieras atlieka puikų darbą populiarindami šį sportą. Lietuvos čempionatas dar tik auga. Žinoma, kad norėtųsi daugiau komandų aukščiausioje lygoje, – mintimis dalinosi J. Bezuglij. – Mūsų komandoje visi laikosi principo „vienas už visus, visi už vieną“. Stengsimės Vilniui padovanoti Lietuvos čempionų titulą“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist