Kultūros paveldo centras siūlo Generolo Vėtros lentelę pripažinti bibliotekos vertingąja savybe

Komentarai 11

 1. Nuopelnai says:

  Paveldo departamentas turėtų glaustai ir aiškiai visuomenei įvardinti J.Noreikos nuopelnus.
  1946 m. pradžioje J. Noreika Lietuvos Tautinės Tarybos skirtas pogrindžio ginkluotųjų pajėgų vyriausiuoju vadu, dar būdamas Lietuvos kariuomenės kapitonu (1939 m. lapkričio 28 d. Respublikos Prezidento aktu suteiktas kapitono laipsnis). Generolas Vėtra – jo paties pasirinktas slapyvardis. 1946 m. kovo 16 d. jis jau suimtas. Ar jis pats dalyvavo ginkluotame pasipriešinime? Ar tik direktyvas ir sąrašus sudarinėjo 🙁

 2. vytas says:

  Netinkamas sprendimas. Visuomenę poliarizuojančiu klausimu bus įšaldytas prieštaravimas. Gen Vėtrą reikia pagerbti, bet tik ne šitaip. Geriausiai būtų ten, kur jis gimė, arba kur gyveno ir dirbo. Su visais paaiškinimais apie kontroversijas ir tragiškus sprendimus. Bet jokiu būdu ne ant bibliotekos sienos.

 3. romas says:

  Lietuviai nuo Ruso nesiskiria, savo istorija kuria kaip ismano. Ar kure getus ar ne..niekam neidomu, nes dabar dauguma tu patriotu zydu butuose gyvena ju turta isvoge

  • TAIGI... says:

   na mano mociute po karo savo bute rado laiminga zydu seima . spek, ar si sutiko dingt is buto, grizus savininkei???

 4. romas says:

  Apgailetina, vieni idiotai kabina, kiti iteisina. Vadinasi ir stalinui lentas galiem kabinti, nes kazkuriai visuomenes grupei jis atrode fainas vyrukas, px kad kazka zude..kaip ir hitleriui, klaipedoje juk lankesi, galetume kelais lentas pakabinti. Nes istorija. O ka? ir dabar ne vienam jis kelai susizavejima, o kas kad issude visus lietuvos zudus..

  • Antanas says:

   Durnas esi ir nieko dėl to padaryti negali. Nieko tokio, apšviesiu tave. Vėtra nei vieno žydo, kuris netarnavo bolševikų kariuomenėje nenužudė, ir anei jokio įsakymo jiems žudyti nedavė.

 5. Juodas says:

  Puikus pasiūlymas

 6. Jurgis says:

  Žaliojo tilto skulptūros yra kultūros paveldas, o ir tai jų neišgelbėjo nuo nukėlimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist