Lietuvos naujienos

Keistuolių teatras reikalauja viešo Seimo narių atsiprašymo

Švedijos ir Suomijos narystės NATO ratifikavimo klausimas antradienį Seime ir vėl nepraėjo be Valdemaro Valkiūno komentarų. Semo narys posėdyje pasakė, jog Švedijos narystės ES klausimo svarstymas apskritai yra Keistuolių teatras.

„Gerbiamas Valdemarai, noriu jums pasakyti, kad jūs esate tas keistuolių teatras, ir aš labai linkiu jums jį pabaigti“, – atsakė V.Mitalas.

Po šių žodžių Keistuolių teatras pasipiktino ir prašo parlamentarų atsiprašymo.

 

Keistuolių teatro laiškas:

Keistuolių teatro pavadinimo mes nesugalvojome patys. Prieš trisdešimt metų šį pavadinimą mums suteikė patys žiūrovai, vaikai, atpažinę ir įvardinę tai, kas ilgainiui pavertė Keistuolių teatrą vienu ryškiausių kultūros reiškinių Lietuvoje – originalumą, kitoniškumą, drąsą pasijuokti iš savęs ir principą neįžeisti kito.

Keistuolių teatru su pasididžiavimu vadinamės visus tris dešimtmečius. Niekada nebijojome savo keistumo, tačiau šiandien jis buvo tikslingai sumenkintas ir Seimo tribūnoje viešai suplaktas į vieną katilą su kvailybe.

 

Norime priminti gerb. Seimo nariui, jo vicepirmininkui Vytautui Mitalui ir Valdemarui Valkiūnui, kas yra Keistuolių teatras. Keistuolių teatras – pirmasis nepriklausomas teatras Lietuvoje, per daugiau kaip trisdešimt metų užauginęs keturias teatro kūrėjų kartas ir neaprėpiamą skaičių kultūrą mylinčių žiūrovų, Lietuvos ateities kūrėjų. Tris dešimtmečius dirbame tam, kad mūsų visuomenėje būtų mažiau valkiūnizmo ir daugiau drąsos būti savimi – keistais. Laisvais. Kitokiais.

Ne kiekvienas geba iš Seimo tribūnos kalbėti atsakingai, tačiau gerb. Vytautas Mitalas su frakcijos kolegomis ne kartą pabrėžė būtinybę vertybes atspindėti kalboje, užtikrinti, kad ji būtų jautri ir nepaminanti niekieno orumo. Apmaudu, kad šiandien Seimo narys šiam principui skambiai nusižengė pats.

Tikime gera valia ir atsiprašymo galia, todėl iš gerb. Seimo narių lauksime viešo atsiprašymo. Taip pat kviečiame V. Mitalą ir V. Valkiūną apsilankyti Keistuolių teatro spektakliuose, savo akimis įsitikinti, kas esame ir prisiminti, kad Seime vykstančios dramos nėra teatras. Juolab – Keistuolių.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
129 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
zigmus

apgailėtini klounai. Reklamos užsimanė

Kurmis

Jei kita kartą pasakys, kad iškėlėte tikrą dramą- įsižeis dramos teatras? Keistuolių teatras šioje vietoje neskiria bendrinės savokos, lygiai kaip pasakytum- durnių laivas- įsižeistų laivų kapitonai tada?

Paskutinį kartą redaguota 21 dienas (-ų) (Kurmis)
kowalski rico szeregowy skipper

Susireikšminimas visai ne vietoj, trypkit ant scenos, o ne seimo durnių laivą sekit

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button