Lietuvos naujienos

Katedros aikštėje suliepsnos žvakutės organų donorams atminti

Lietuvos Asociacija „Gyvastis“ penktadienį, spalio 9 dieną, kviečia pagerbti organų donorus ir dalyvauti žvakučių uždegime. Šiemet tai jau septintasis kartas, kai 14 miestų ir miestelių suplevens jūra žvakučių šviesų. Šįkart bus pagerbti 1779 donorai.

Žmonės, gyvenantys su transplantuotu organu, šį renginį laiko dėkingumo, pagarbos ir atminties ženklu savo donorui, nes kitaip padėkoti mirusiajam galimybių nėra.

„Labai kviečiame prisijungti visus, neabejingus kilniausiam poelgiui – organų donorystei po mirties, – sako asociacijos „Gyvastis” prezidentė Aušra Degutytė. Akcijoje dalyvaus žmonės, kurie gyvena transplantuoto organo dėka. Atėjusieji į renginį turės puikią progą su jais pasikalbėti apie organų donorystės prasmę, nes jie puikiai žino, ką reiškia beviltiškai sirgti ir sulaukti gyvybę ir sveikatą gelbstinčios dovanos – organo transplantacijos. Tai neįkainojamas mirusio žmogaus artimųjų poelgis. Žvakučių uždegimas – nuoširdi padėka organų donorams“.

 

Šiais metais žvakutės donorams pagerbti liepsnos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Vilkaviškyje, Prienuose, Varėnoje, Skuode, Viekšniuose, Valkininkuose, Marcinkonyse. Renginiai organizuojami laikantis saugumo reikalavimų.

ORGANŲ DONORAMS PAGERBTI ŽVAKUTĖS LIEPSNOS SPALIO 9 DIENĄ (PENKTADIENĮ), Katedros aikštėje, 16–20 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button