Kovo 8-oji yra tarptautinė moterų solidarumo diena. Daugelis šią dieną sieja su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms bei, žinoma, gėlėmis ir šokoladiniais saldainiais. Visa tai išties pamalonina dailiosios lyties širdis, bet kaip šią dieną paversti dar ypatingesne? Kokios yra tinkamiausios dovanos kovo 8-osios proga bei kaip nustebinti mylimą merginą, kad ši diena taptų nepamirštama?

Staigmenos moteriai

Norėdami šia proga pradžiuginti artimas moteris, galite tai padaryti labai įvairiai. Viskas priklauso tik nuo Jūsų pačių fantazijos. Mes, visų pirma, siūlome pasirūpinti gėlėmis. Na, o jei įprastos tulpės jau nusibodo, išmėginkite kitokias gėles: popierines, pliušines, pagamintas iš muilo arba dabar ypač populiarias – miegančias rožes, kurios ilgai puoš namus.

Jei tik turite galimybę, pasikvieskite merginą pietų arba vakarienės. O dar geriau, jei tai padarysite slapčia – tiesiog ją išsivežę, nieko nesakę. Artimas pokalbis ir skanus maistas, lyg ranka nuims visus susikaupusius rūpesčius, o kovo 8-oji netikėtai pavirs nuostabia diena.

Dovanos. Taip, galbūt tai ne Kalėdos, ne metinės ir net ne gimtadienis, tačiau kovo 8-oji, taip pat gali tapti puikia proga dovanoti! Juk kuo daugiau progų – tuo geriau! Čia galite improvizuoti ir remtis tuo, ką mėgsta konkreti moteris, kuriai norite įteikti dovaną. Kadangi Kovo 8-oji nėra labai didelė šventė, siūlome nepersistengti ir dovanoti smulkias dovanėles skirtas pasilepinimui. Tam puikiai tiks jos mėgstamų kvepalų buteliukas, degustacija, pamokėlė ar masažas. Na, arba bet kokia kita pramoga. Dabar ypač populiaru: jodinėjimas žirgais, bilietai į teatrą, pabėgimo kambariai, leidinio prenumeratos ir pan.

Kokios gėlės yra iškalbingiausios?

Artėjant bet kokiai svarbiai progai, vyrai nuolat suka galvas – kokias gėles dovanoti šį kartą? Kovo 8-oji dažniausiai minima įteikiant tulpių puokštę, tačiau kodėl pamirštame kitas gėles? Galbūt jos simbolizuoja kur kas gražesnius dalykus ir perduoda žymiai ypatingesnes žinutes?

  • Rožės. Ko gero, ne veltui dažniausiai dovanojama gėlė – rožė. Ji simbolizuoja karštą meilę, aistrą, pagarbą. Tad rožės labiausiai tiktų dovanoti žmonai, merginai.
  • Irisas. Ši gėlė simbolizuoja išmintį, drąsą, viltį. Todėl tokios gelės labiausiai rekomenduojamos dovanoti močiutėms, mokytojoms arba bosėms. Beje, šioms moterims taip pat labai tiktų kalijos.
  • Gvazdikas. Tai tyros meilės simbolis. Todėl ši gėlytė būtų išties tinkama dovanoti merginai su kuria dar tik neseniai draugaujate arba kuriai jaučiate stiprią simpatiją. 
  • Gerbera. Tai šypsenų bei optimizmo įsikūnijimas, tad šią gėlę drąsiai dovanokite kolegėms, draugėms.
  • Tulpė. Sakoma, kad ši gėlė siunčia „Tu mano gyvenimo saulė“ žinutę. Tad galbūt ne veltui, šią gėlę dovanojame kovo 8-ąją ypač brangioms moterims.

Tad štai ir viskas! Pasirodo, nėra taip sunku nustebinti brangias moteris. Būkite drąsūs bei kūrybingi, o moterys Jums tikrai atsidėkos meile bei rūpesčiu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist