Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad, nepaisant sudėtingos epidemiologinės situacijos Vilniuje, galimybė, kad gali tekti įvesti lokalų karantiną sostinėje, nėra svarstoma. Jos teigimu, lokalus karantinas Vilniuje veikiau yra tik teorinė galimybė, mat, pažymi Vyriausybės vadovė, net ir pritaikius miestui tokius apribojimus, vargu ar būtų galim tikėtis pozityvaus rezultato.

„Viskas būtų variantas teoriškai, tačiau reikia įvertinti, kokios yra pasekmės ir ar mes galime apriboti žmones nuo judėjimo į darbą kitose savivaldybėse arba kitų savivaldybių žmones nuo atvykimo į darbą Vilniuje“, – Seime žurnalistams komentavo I. Šimonytė.

„Šito apribojimo turbūt įvesti nebūtų įmanoma, o turint galvoje, kad nemažai žmonių užsikrečia, deja, bet darbo kolektyvuose, tai, kokia būtų praktinė tokio lokalaus karantino nauda, nėra aišku“, – sakė premjerė, dar kartą pažymėdama, kad lokalaus karantino sostinėje jos vadovaujamas Ministrų Kabinetas nesvarsto.

„Šio varianto nesvarstome“, – pažymėjo I. Šimonytė.

Dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos Vilniaus mieste Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė perskirstyti savaitgalio bei pirmadienio vakcinų siuntas ir skirti sostinės vakcinacijos centrams 44 proc. visų gautų vakcinų, t. y. 46 512 dozių. Tai sukėlė kai kurių savivaldybių merų nepasitenkinimą.

Benas Brunalas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.