Sunku net patikėti, kad pačiame Vilniaus centre, daugelio žmonių akivaizdoje, per šventinius renginius galėjo įvykti tokios brutalios muštynės. Šeštadienio vakarą keturi vaikinai Gedimino prospekte, sankryžoje su Vilniaus gatve, tiesiog vidury važiuojamosios dalies sumušė jaunuolį.
Po smūgių keturių mušeikų užpultas vaikinas parkrito perėjoje, jis buvo spardomas ir gulintis.
Mušeikas nuo jo atstūmę praeiviai bandė užpuolikus sugauti, juos vijosi. Kliuvo ir juos sulaikyti bandantiems praeiviams – vienas jaunuolis kelis kartus spyrė žmogui į galvą, bandančiam sulaikyti jo sėbrą.
Kitas mušeika buvo trumpam sučiuptas prie prekybos centro įėjimo. Tamsaus gymio mušeikos pradėjo rėkti, esą pradėjo pats sumuštasis, melavo, kad jis buvo išsitraukęs peilį.
Suglumę vyriškiai mušeikas paleido – šie nelaukė, kol atvažiuos policija ir paspruko.
Sumuštąjį liudininkai nuo perėjos pavedė į šoną. Jis buvo praradęs sąmonę po smūgių kojomis, aiškėja – kad tai užsienio pilietis. Jaunuolis pasakojo, kad užpuolikus prie Vinco Kudirkos aikštės jau buvo sutikęs prieš savaitę, tuomet įvykęs konfliktas į muštynes neperaugo, dėl cigaretės jaunuoliai apsižodžiavo. O štai vakar apie 22-ą valandą sutikti tie patys jaunuoliai ėmė jį mušti daugelio praeivių akivaizdoje.
Policijos pareigūnai sureagavo žaibiškai. Pareigūnai sulaikė troleibusu sprunkančius įtariamuosius. Juos atpažino muštynių liudininkai.
Greitosios pagalbos medikai sumuštąjį išvežė į ligoninę.
Įvairių konfliktų V. Kudirkos aikštėje ir jos prieigose įvyksta nuolat, čia policija kviečiama gan dažnai.
Autorius: TV3.lt


Tamsaus gymio mušeikos sumušė užsienio pilietį.
Ar lietuviai tamsaus gymio, tai tiesiai šviesiai rašykite,kas jie tokie , nes kita karta teks rašyti ,kad tamsaus gimimo mušeikos sumušė šviesaus gymio Lietuvos piliečius.
Greit ir labai rimtu problemų kils Vilniuje , nes lietuviai ten bus tautinė mažuma.
Tai kažkoks visuomenės asmenybės susidvejinimas. Ko dabar nebeinate jiems kojų bučiuoti, juk „refugees welcom welcom”, čia gi inžinieriai, daktarai ir kitokie mokslininkai, kurių visokios Mėrkėls ir Šimonytės užsisvajojusios prisikviest negalėjo … Štai jūsų svajonė jau čia. Ir čia tik pradžia. Greitai bus dar linksmiau.
tai, kas vyksta vakarų ir skandinavijos šalyse (nelegalai islamistai/arabai prievartauja, grasina, žudo vietinius), pagaliau atkeliavo ir iki mūsų. Dar kažkas stebisi, kodėl „radikalios” jėgos skinasi kelią į poltiką? 🙂
>Tamsaus gymio mušeikos
Tikriausiai naujieji Grindos darbuotojai
čia inžinieriai ir gydytojai suvažiavo
Kažkas baisaus pradėjo dėtis Gedimino prospekte toje zonoje. Tai jau trečios muštynės per savaitę ir ne be pagrindo įtariu, kad yra sąsaja su „Plius Plius” baru, kur alkoholis yra pigesnis negu Vilniaus periferijoje. Prieš savaitę prie to baro girtai kompanijai susikivirčyjus dviese suspardė savo sėbrą iki lūžių, po kelių dienų Kudirkos aikštėje vėl įvyko girtas konfliktas. Atsiradus tai vietai į centrą pradėjo rinktis agresyvūs žmonės iš rajonų, kurie pastoviai šlaistosi Gedimino pr. 9 – Kudirkos aikštės zonoje ir kelia siaubingus konfliktus. Tokių vietų sostinės centre neturi būti.
Taikos religiją išpažįstančiųjų smėlio beždžionių nešamas kultūrinis praturtinimas atena į Vilnių. Niekas neprieštaraukite, nes kitaip būsite išvadinti rasistais.
„tamsaus gymio” labai daug dabar slankioja Vilniaus gatvėmis, daugiausia iš buvusių sssr azijos respublikų. dar aš pati pagalvojau, kad labai nesaugu, bjaurūs, brutalūs. Kam juos taip masiškai leisti į Lietuvą? Net moterys labai agresyvios, vakar viena tokia irgi tamsaus gymio, labai durnai skarą ant galvos užsirišusi šūkavo autobusų stotelėje
Nu tai sveikinam. Tamsus gymis reiškiasi jau ir musyse. Modernėjam ir vakarėjam – taip Lietuvoje suprantama vakarietiškas modernas. Deja, tai tik pradžia. Liūdna, bet nematau priežasčių švęsti, nes šitoks įvykis tai pabaigos pradžia.
tai greičiausiai nelegalai – ar jau visiškai bedantė mūsų valdžiukė??? Nes bėdakunskui rūpi tik atrakcijos – kur galima nusifotkint …
realios Vilniaus problemos -ABSOLIUČIAI DZIN …